Понеділок, Вер 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Про рідкі шпалери і їх нанесення на стіни

Понеділок, 7 вересня 2020 року

Рідкі шпалери — дуже цікавий матеріал обробки для стін, який з усякого погляду перевершує традиційні шпалери в рулонах. Якщо ви збираєтеся зробити вдома ремонт, то обов'язково зверніть увагу на такі шпалери — з їх допомогою ви зможете перетворити своє житло і зробити його інтер'єр більш оригінальним.

Рідкі шпалери

Рідкі шпалери

Переваги рідких шпалер

Перед нанесенням рідких шпалер на стіну її не знадобиться ретельно вирівнювати, як це потрібно перед наклеюванням звичайних шпалер. Спеціальна суміш відмінно маскує всі нерівності й тріщини на поверхні стіни. Тому рідкі шпалери варто купити насамперед тому, хто живе в старій квартирі й хоче зробити її по-справжньому затишною і красивою.

Рідкі шпалери

Цей матеріал після нанесення на стіну забезпечує їй додаткову звукоізоляцію, що завжди актуально в міській квартирі. Рідкі шпалери не притягають пил, оскільки суміші містить у собі спеціальні антистатичні компоненти. Шпалери безпечні для здоров'я, складові сумішей не викликають алергію і не мають ніякого запаху.

Якщо ви хочете купити стильні шпалери для своєї квартири, радимо звернути увагу на рідкі шпалери від компанії BIOPLAST bioplast.ua. Завдяки їм ви зможете без зусиль досягнути безшовної поверхні, з найкращими властивостями: звуко- та теплоізоляцією, нульова статичність — не притягують пил і не вигорають. Замовити їх можна в інтернет-магазині https://bioplast.ua/. У ньому ви знайдете оригінальні колекції шпалер: ефект декоративного каменю, шовкові текстури, сатинові текстури, тощо.

Рідкі шпалери

способ нанечения жидких обоев

Нанесення рідких шпалер

Як вже говорилося, стіна для нанесення рідких шпалер не обов'язково повинна бути ідеально рівною. Досить буде покрити її двома шарами ґрунтової суміші. А якщо для ґрунтування використовувати білу масляну фарбу, то цілком вистачить і одного шару.

Працювати з рідкими шпалерами нескладно, тому ви зможете нанести їх самостійно. Щоб приготувати суміш, потрібно лише висипати вміст мішка у велику місткість і ретельно перемішати з водою до однорідної консистенції. Для зручності краще використовувати велику пластмасову миску. Пропорції повинні бути вказані на пакуванні. Після цього вологу суміш потрібно помістити назад в мішок і залишити приблизно на 12 годин. За цей час сухі компоненти просочаться водою і стануть готовими до наклеювання на стіну.

Не страшно, якщо за один раз ви не встигли використати всю вологу суміш. Вона буде придатною для роботи ще приблизно два тижні, так що ви спокійно можете готувати її про запас на кілька днів. Під час роботи рукавички використовувати не обов'язково, оскільки сухі шпалери не містять токсичних речовин і безпечні для шкіри.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...