Понеділок, Вер 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як вибрати дерев’яні двері?

П'ятниця, 4 вересня 2020 року

Існує багато матеріалів, якими можна замінити дерево. Двері часто виготовляють із МДФ-панелей, ДСП або ламінату. Та вони не настільки екологічні, довговічні та естетичні. Ці матеріали ніколи повноцінно не замінять масив дерева – основний матеріал для створення гарних і якісних дверей. Бажаєте прикрасити свій інтер’єр? Можна вигідно отримати дерев'яні двері на замовлення у Львові.

вхідні

Вони гармонійно доповнять будь-який дизайн і зроблять кімнати більш затишними. Такі двері свідчитимуть про те, що в господаря гарний смак. При їхньому виготовленні використовують дерево різних порід. Це можуть бути цінні види – двері з черешні, дуба чи червоного дерева, а також недорогі – з клену, сосни чи модрини. Тож легко знайти варіант на різний бюджет і очікування щодо дизайну. Працівники Євробудсвіт допоможуть вам визначитися й підібрати двері, які найкраще підійдуть саме для вашого приміщення.

двері з дерева

Що варто врахувати?

  • Зазвичай товщина міжкімнатних дверей коливається в межах 35-50 мм. Через це вони значно легші, якщо порівнювати їх із вхідними. Частіше зустрічаються суцільні моделі, хоча останні кілька років особливо популярні ті, що мають скляні вставки. Завдяки цьому кімнату можна візуально розширити, зробивши більш легкою та витонченою. Для приватності скло може бути матованим. Вставки також різняться кольорами, візерунками та формами, іноді навіть використовується мозаїка.

  • Двері бувають розсувними та розпашними (класичний варіант). Перші рухаються вздовж стіни (за принципом шафи-купе) чи всередині неї. Завдяки цьому заощаджується простір. Класичні відчиняються на себе чи від себе. Головне, щоб цьому не заважали меблі – передбачте необхідний простір.

  • Відповідально поставтеся до вибору дверей. Важливо, аби вони були виготовлені з якісної сировини. Краще віддавати перевагу продукції відомих виробників. Приділіть особливу увагу речовині, якою обробляють двері – лакам, оліям тощо. Поцікавтеся про це в консультантів перед покупкою, щоб розуміти, які властивості має конструкція.

  • Якщо для виготовлення дверей використовується неякісний матеріал, то вони будуть недовговічними – і дуже скоро проявляться недоліки. Наприклад, можуть з’явитися тріщини чи конструкція втратить свою форму. Тож не варто заощаджувати на покупці: якісний матеріал буде коштувати дещо дорожче, зате двері гідно прослужать вам протягом усього терміну експлуатації.

Завдяки сучасним можливостям можна втілити різноманітні дизайнерські фантазії, щоб інтер’єр був особливим. Головне, вибирати не тільки гарні, а й практичні двері з якісного матеріалу – тоді вони стануть надійною окрасою кімнати.

Comments   

загрузка...