Четвер, Вер 24, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Привітання з днем народження заздалегідь: чи можна так робити?

Субота, 8 серпня 2020 року

Якщо хтось із ваших близьких буде незабаром святкуватиме свій день народження, то вам напевно захочеться підготувати для неї гарне привітання. Знайти його можна на сайті "Твоє.Медіа" — на цьому порталі зібрані різноманітні привітання з днем народження в прозі, одне з яких ви і зможете вивчити перед святом. Але що робити, якщо у вас не виходить відвідати винуватця урочистості в такий важливий для нього день? Чи можна в цьому випадку привітати близьку людину заздалегідь?

ривітання з днем народження

Трохи історії

Повір'я про те, що вітати людину з днем народження заздалегідь не можна, існувало ще в Київській Русі. У ті часи в день народження не влаштовували ніяких свят — замість цього святкування переносилися на день духовного народження людини, коли у неї з'являвся власний янгол-охоронець. Вважалося, що до цього моменту вітати кого-небудь з днем народження не можна.

привітання

Усі привітання людині потрібно було приурочити саме до дня її духовного народження. Наші предки вірили, що всі побажання, зроблені в цей день, обов'язково збудуться, адже їх почує янгол-охоронець іменинника. Якщо ж привітати її заздалегідь, то ці побажання будуть порожнім звуком і не збудуться.

привітання з днем народження

Вірування

Вважалося, що якщо заздалегідь привітати людину, то це накличе на неї хвороби і нещастя. А для того, щоб усі теплі побажання не забрали злі духи, до свята готували особливий пиріг, яким можна було їх задобрити.

Деякі вважають, що приблизно за місяць перед днем народження енергетична сила людини починає слабшати, і в цей час вона особливо сильно схильна до різних хвороб. Через це не варто вітати зі святом заздалегідь, щоб не нашкодити майбутньому імениннику. А святкувати день народження краще тільки разом з близькими людьми, в обмеженому колі.

Є думка, що в свій день народження людина переживає переродження, позбавляючись від поганої енергетики, накопиченої за минулий рік. Але якщо привітати її заздалегідь, то ця енергія нікуди не дінеться і буде супроводжувати іменинника ще протягом цілого року.

Як би там не було, але краще не вітати кого-небудь з його святом заздалегідь. І не має значення, чи вірите ви в забобони чи ні. Раннє привітання людина може сприйнятися погано, тому краще взагалі не вітати її, чим вітати заздалегідь. Пам'ятайте це, готуючись до майбутнього свята.

Comments   

загрузка...