Понеділок, Вер 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Види суші, які можна зустріти в ресторанах і в меню служб доставки

Четвер, 10 вересня 2020 року

Суші — страва, улюблена мільйонами людей, які живуть в різних країнах. Сьогодні для того, щоб спробувати її, зовсім не обов'язково займатися цим і готувати своїми руками — достатньо лише зателефонувати в одну зі служб доставки, які працюють у вашому місті. Жителі Києва, наприклад, можуть замовити відмінні суші в службі доставки онлайн суші бару «WATATSUMI». Смачні роли (Київ)  приїдуть до вас вчасно, а великі порції і смак вас приємно здивує.

Суші

Але що ми знаємо про різновиди суші? Адже японцями придумано кілька видів цієї популярної страви, які розрізняються між собою зовнішнім виглядом та особливостями приготування.

Суші

Види суші, які можна зустріти в ресторанах і в меню служб доставки

Суші-роли, які називаються макідзусі, вважаються одними з найпопулярніших видів суші в усьому світі. Технологія приготування має на увазі використання бамбукового килимка, за допомогою якого рис та інші продукти загортаються в норі або тонкий листовий омлет. В якості начинки зазвичай використовується лосось, який може доповнюватися свіжим огірком.

Любителю мініатюрних ролів слід обов'язково спробувати хосомакі. Ця назва об'єднує всі крихітні роли, згортання яких вимагає особливої ​​акуратності і майстерності. Оболонкою є норі. Рису в таких невеликих ролах зовсім небагато, зате начинки в блюдо кладуть досить.

Суші

Примітно, що в такому суші інгредієнти начинки не повинні змішуватися між собою. Щоб підсилити або відтінити смак, можна використовувати насіння кунжуту. У ролі начинкою може виступати свіжий лосось, копчений вугор, кальмари або інші морепродукти, свіжі огірки або авокадо. Якщо ви не любите рибу і морепродукти, то можете замовити хосомакі з відвареною або копченою куркою.

різновиди Суші

Різновиди суші

Любителям яскравих і насичених смаків слід спробувати суші під назвою футомакі. Приготувати їх не так вже й просто, оскільки начинка в таких ролах повинна бути складною і складатися з декількох компонентів. Зате ви зможете експериментувати з поєднаннями різних продуктів, домагаючись появи нових відтінків смаку та аромату.

Начинка для футомакі може складатися зі свіжої або копченої риби, ікри летючої риби, ікри мойви або лососевих риб, з морських водоростей чука, м'якого вершкового сиру та інших інгредієнтів. Все це разом з рисом потрібно загортати в великі листи норі. В ідеалі начинка повинна складатися з 3-5 інгредієнтів. Якщо ж продуктів взяти більше, то смак готового блюда виявиться змазаним, і виділити окремі інгредієнти в ньому буде важкувато.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...