П'ятниця, Жов 30, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Яким був спецодяг в стародавні часи

Субота, 19 вересня 2020 року

Вбрання людей у давнину не було таким складним і красивим, як сучасне, але вже в той час люди розрізняли робочий і повсякденний одяг. Наприклад, в Індії люди, які щодня займалися важкою фізичною працею, носили короткі пов'язки на стегнах, і по цьому одязі представників нижчих каст можна було відрізнити від тих, хто належав до вищих каст. Схожий одяг був і у жителів Стародавнього Єгипту. Будівельники пірамід носили спеціальні пов'язки на стегнах, які називалися схенти. Вони всього лише прикривали наготу і захищали статеві органи від палючого сонця і пилу. А жителі Стародавньої Греції та Риму, які працювали фізично, носили туніки і товсті міцні плащі. Вкрай необхідний був спеціальний одяг древнім воїнам. Однакова уніформа дозволяла солдатам під час боїв відрізняти своїх соратників від ворогів.

спецодяг

Сьогодні вибір спецодягу та спецвзуття куди більш широкий, ніж в стародавні часи. Щоб його купити, варто відвідати інтернет-магазин компанії “АНВІ ГРУП”. На сторінці сайту покупці знайдуть великий вибір спеціального одягу і взуття для представників найрізноманітніших професій. Компанія “АНВІ ГРУП” займається продажем високоякісного спецодягу, виробленого найкращими європейськими й українськими виробниками. Крім того, такий спецодяг і взуття із задоволенням використовують рибалки, мисливці й туристи.

.

робітник
 

Спецодяг у 19 і 20 століттях

У 19 столітті у зв'язку зі стрімким зростанням промисловості з'являлося багато нових видів спецодягу. Деякі з них згодом стали використовуватися людьми і в повсякденному житті. Наприклад, дуже міцні джинсові штани спочатку шилися для фермерів, які вважали цей робочий одяг дуже зручним і практичним. Але з часом джинси стали популярними серед людей різного віку. У 20 столітті вони вже не були робочим одягом, а над створенням нових моделей працювали імениті дизайнери.

спецодяг

Взагалі у 20 столітті спецодяг значно змінився, і цьому сильно сприяла поява нових синтетичних матеріалів. Він поступово ставав легшим і зручним. Сучасний спецодяг не має ніяких зайвих деталей, він міцний і довговічний. Багато його видів використовуються не тільки за прямим призначенням, але і в домашніх умовах. Наприклад, міцні і зручні комбінезони для будівельників багато господарів охоче надягають перед роботою на дачній ділянці або перед проведенням ремонту будинку. А військовий одяг сподобався любителям активного відпочинку, туризму і рибалки.

спецодяг

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...