Понеділок, Вер 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Етапи створення сайтів. Як відбувається процес

Середа, 16 вересня 2020 року

У сучасному інтернетному світі неможливо обійтись без власного сайту, спрямованого на поширення клієнтської бази, популяризації підприємства, товару або послуги. Сторінка повинна бути цікавою, інформаційною, корисною, відвідуваною. Розробка сайту вимагає максимально активної зацікавленості замовників і професіоналізму виконавців. Тому весь процес роботи починається із створення ідеї, а саме.

сайт

  • Визначається тематика сторінки;
  • Обговорюється її призначення;
  • Формується структура;
  • Складається технічна задача.

Щоб замовити розробку сайтів у Тернополі зверніться до спеціалістів веб студії Zelios. Ми допоможемо Вам сформулювати всі вищевказані пункти і надамо якісну консультацію щодо подальшої роботи. Що ми будемо робити далі?

створення сайту

Тепер нам потрібно розробити концепцію дизайну, структуру сайту та знайти цільову аудиторію. Також важливо оцінити ресурси конкурентів, які знаходяться в топових позиціях серед цієї тематики. Найкращими будуть такі характеристики: красивий, інформативний, комфортний.

дизайн сайту

Важливо вибрати систему адміністрування (CMS), яка дозволить розвивати проект без залучення фахівців. І тепер час для формування технічного завдання розробки сайту. До нього відносять питання, що стосуються дизайну, його структури та вимоги до системи адміністрування. Замовник повинен переконатися, що всі його побажання враховані та сформульовані правильно.

Далі потрібно створити макет дизайну. На етапі роботи з головною сторінкою, у замовника є можливість внести свої корективи. Обов’язково треба врахувати етапи користування створеним сайтом, продумати процес навігації, зручний перехід у розділах, швидкий спосіб пошуку інформації. Ресурс повинен бути максимально комфортний для відвідувачів.

Після затвердження створюється дизайн типових сторінок, оформлюються HTML і CSS-коди, підключається система адміністрування.

Ви уявляєте собі чорно білий сайт без мультимедійних елементів? Як мінімум він буде не цікавий. Тому далі відбувається наповнення ресурсу контекстом. А завершальним етапом буде створення домену і хостингу.

І на цьому все? Більше не потрібно нічого робити? На жаль ні. Ресурс потребує постійної підтримки спеціалістів. Для того щоб сайт знаходили користувачі, його необхідно внести в пошукові системи і каталоги сайтів. Велика частина користувачів не переглядає сайти, які знаходяться на другій сторінці видачі. Навіть, якщо сайт якісно оптимізований, є можливість того, що він не займе потрібні позиції.

А якщо Ви шукаєте вебстудію для створення інтернет - магазину у Тернополі, то її можна замовити тут https://zelios.te.ua/poslugi/rozrobka-sajtiv/internet-magazin.

Comments   

загрузка...