Понеділок, Вер 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Правильний підбір букета та доставка квітів в Києві

Неділя, 13 вересня 2020 року

Вибір букета – справа відповідальна. Флористи BuketLand переконані: щоб зібрати індивідуальну композицію з квітів, враховувати потрібно все. Це і колір волосся, і характер жінки. Також до уваги береться вік, захоплення та навіть місце роботи.

Букет для мами та для коханої – два різних букета

Перед святами в «БукетЛенд» зазвичай ажіотаж. Чоловіки різного віку замовляють букети для коханих та матусь. Флористи стверджують, що для цих жінок потрібно обирати різні свіжі квіти. Пані старшого покоління полюбляють гербери, хризантеми, гвоздики. Останні, до речі, не обмежуються звичним червоним кольором. Вони бувають різних відтінків – від витонченого рожевого до розкішного фіолетового.

Коханим флористи рекомендують дарувати багатоскладові букети, які мають ніжні кольори. До їх складу можуть входити гілочки хризантеми, які надають пишність, персикові та рожеві гвоздики, еустоми, що роблять букет повітряним, фактурним, невимушеним. Яскраві кущові троянди виступають в якості акценту (на випадок, якщо хочеться розбавити пастельні відтінки).

Флористи розповідають, що молоді чоловіки часто хочуть забезпечити вау-ефект, тому їм не важливо, як довго простоїть букет. Мами, на відміну від молодих коханих, більше цінують довговічність. Про це треба обов'язково згадати, перед тим, як замовити квіти онлайн.

Квіти для мами

Зазвичай, ми з дитинства знаємо, які квіти любить мама. Але іноді хочеться здивувати та зробити сюрприз. В цьому допоможе доставка квітів від BuketLand та поради флористів. Даруйте наступне:

  • Троянди. Хтось скаже, що ними не здивуєш, але завжди можна оригінально та стильно оформити букет. Наприклад, привітати маму квітами в коробці. Бокс підкреслить вишуканість бутонів, зробить їх ще чарівніше.
  • Лілії. Хоча б раз треба піднести матері букет великих лілій, як символ материнства. У Стародавній Греції ця квітка асоціювалася з богинею Герою, яка була матір'ю богів Олімпу.
  • Хризантеми. Традиційна квітка поваги та вдячності, ідеально підходить, щоб подякувати за подароване життя.

Квіти для мами

Цей перелік універсальний, їм можна скористатися, коли вибираєте квіти не тільки для рідної, але й чужої матері.

Якого кольору квіти підійдуть для мами? Якщо важко визначитися з відтінками, скористайтеся їх символікою:

  • кремові відтінки в деяких культурах означають материнське молоко і сімейність;
  • сині та ніжно-блакитні в йогічних практиках асоціюються з безумовним піклуванням, прийняттям, терпінням, материнством;
  • рожеві дарують на знак подяки.

Квіти для коханої

Квіти для коханої

Звертайте увагу на рослини, які знаходяться в букеті для коханої, тому що кожна квітка має своє значення. Жінка оцінить, якщо в композиції будуть її улюблені квіти або прихований сенс, закладений через бутони.

101 троянда червоного кольору – символ пристрасті та бажання, справжньої любові. Багато хто знає, що саме червоні та рожеві бутони, що виділяють дивовижний аромат, висловлюють глибоку любов та пристрасть. Крім того, червоні троянди в усі часи дарували в знак поваги та захоплення.

Біла троянда – символ щирої любові. Вона символ невинності, чистоти. Саме ці квіти дарують на ознаку щирої любові. Білі троянди є повною протилежністю червоних троянд, які символізують пристрасть, неприборкані спекотні почуття.

Гортензія – цариця літніх квітів. Її великі шапки суцвіть вражають пишністю. Цю квітку вважають символом кокетства та мінливості, тому що суцвіття можуть раптово змінювати своє забарвлення з синього до блідо-блакитного, майже білого кольору.

Піоновидними садовими трояндами можна привітати з днем народження. Вони зачарують вашу кохану ніжним ароматом, подарують яскраві враження.

Квіти на перше побачення

Кожен чоловік знає, що на перше побачення з дівчиною необхідно йти з яким-небудь презентом. Але коли про уподобання дами нічого не відомо, найкращим варіантом подарунка буде букет.

Які квіти купити на перше побачення? Оберіть золоту середину: букет повинен бути не надто великим, але й не крихітним, також не шалено дорогим та не зовсім дешевим. Бажано уникати двозначності або підтекстів: червоні троянди, гвоздики, антуриуми – табу для першого побачення. Так, хочеться вразити дівчину, але краще, якщо композиція буде витримана в нейтральних тонах. Віддайте перевагу рожевим, білим, кремовим відтінкам. Виберіть троянди, тюльпани, еустоми, чарівні фрезії або альстромерії. Такий романтичний квітковий подарунок обов'язково сподобається!

Comments   

загрузка...