Понеділок, Вер 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чи доцільно купувати недорогі пластикові вікна?

Субота, 12 вересня 2020 року

Вибір вікон сьогодні просто величезний, і знайти дешеві моделі можна завжди. Однак багато господарів вважають, що покупка недорогих вікон є марною тратою грошей. Насправді ж це швидше тверезий фінансовий розрахунок, ніж необдумане вкладення коштів. Річ у тому, що в багатьох випадках установка дорогих вікон просто не потрібна. Наприклад, ви хочете зробити ремонт у невеликому дачному будиночку, в якому буваєте досить рідко і ніколи не залишаєтеся надовго. Немає ніякої необхідності встановлювати в ньому дорогі енергозберігаючі склопакети, замість цього буде набагато розумніше обійтися бюджетними вікнами. Адже жити в дачному будиночку ви не будете, а якщо вікно під час вашої відсутності раптом розіб'ють хулігани, то збиток буде порівняно невеликим.

склопакет

Не варто встановлювати занадто дорогі вікна і на балконах і лоджіях, що не опалюються. У цьому випадку збереження тепла є взагалі не принциповим питанням, тому можете сміливо економити й купувати дешеві вікна.

панарамне вікно

Для замовлення недорогих пластикових вікон зверніться в компанію “Вікна24”. Купуючи металопластикові вікна в Івано-Франківську у компанії "Вікна24" ви можете обрати від бюджетних вікон до елітних найтепліших систем. Звернувшись в компанію, ви можете оформити розстрочку на дуже вигідних умовах, якщо на цю мить грошей у вас недостатньо. Ставши клієнтом "Вікна24", ви завжди зможете непогано заощаджувати, при цьому купуючи якісні товари. Також компанія надає гарантію від 7 до 15 років на свої вікна і в разі поломки.

Металопластикові вікна

Прості рекомендації по вибору вікна

Металопластикові вікна називаються так тому, що вони зміцнюються профілем з металу. При покупці вікна насамперед звертайте увагу саме на цей профіль. В ідеалі він повинен бути виготовлений з якісної оцинкованої сталі (цинкування захищатиме сталь від корозії та збільшить термін її служби). Ніколи не купуйте ті вікна, металевий профіль в яких не оцинкований, оскільки він швидко почне іржавіти й руйнуватися.

окно в кухне

Якщо ви купуєте вікна для установки в міській квартирі, то краще за все вибирайте двокамерні склопакети. Вони коштують трохи дорожче однокамерних, проте мають відмінні звукоізоляційні властивості. Вікно з двокамерним склопакетом буде надійно захищати ваше житло від вуличного шуму і допоможе зберегти тепле повітря в приміщеннях.

При виборі добре оглядайте склопакет і перевіряйте його на наявність дрібних тріщин та інших ушкоджень. Вони можуть виникати через неправильне перевезення і знижують міцність вікна. Також перевіряйте справність і якість фурнітури, щоб через деякий час не витрачатися на її заміну або ремонт.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...