Субота, Жов 24, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Монолітний полікарбонат: види, переваги та сфера застосування

П'ятниця, 18 вересня 2020 року

Полікарбонат уже давно став одним із найпопулярніших матеріалів, які використовують для виготовлення теплиць, дахів, фасадів та іншого. Завдяки численним перевагам, він швидко витіснив скло та поліетилен. Ще одним значним плюсом матеріалу є його вартість: полікарбонат ціна якого значно нижча, ніж на аналогічні матеріали, продовжує здобувати надзвичайну популярність.

Існує декілька видів полікарбонату, однак найбільшого поширення зазнав монолітний тип. Високий попит на матеріал пояснюється його міцністю та надійністю.

Хімічні та фізичні властивості монолітного полікарбонату

Монолітний полікарбонат отримав назву завдяки своїй щільній структурі. Саме тому, полікарбонат є полімером, який надзвичайно ефективно протистоїть руйнівній дії природних факторів, таких як дощ, сніг, вітер та інші.

Завдяки своїй структурі монолітний полікарбонат дуже слабо взаємодіє з деструктивними, для багатьох інших матеріалів, хімічними середовищами. Є стійким до дії таких речовин, як бензин, етиловий спирт, пропан і багатьох інших.

У порівнянні зі звичайним склом може витримувати значно більші силові навантаження та механічні пошкодження.

Область застосування монолітного полікарбонату

Завдяки своїй універсальності, монолітний полікарбонат може бути застосованим для багатьох будівельних потреб, наприклад:

  • скління вертикальних поверхонь в декоративних цілях;
  • створення різноманітних навісів, козирків з панорамним дахом;
  • виробництво захисних куполів в басейнах;
  • встановлення декоративних прозорих підлог.

Види монолітного полікарбонату

Класифікувати полікарбонат можна за різними ознаками:

За товщиною листа

Товщину полікарбонату підбирають відповідно до цілей будівництва. Цей показник варіюється у межах від 2 до 20 міліметрів. Найтонший вид використовують для створення, наприклад, декоративних перегородок, найтовщий ― для спорудження теплиць промислових розмірів.

Колір

Полікарбонат буває повністю прозорим, матовим, певного забарвлення (кольоровий полікарбонат).

За модифікованими додатками

Додаткові складники поміщені в основну речовину при виробництві карбонату можуть збільшити теплову стабільність, опір високих температур, пожежостійкість і т.д.

Як вибрати монолітний полікарбонат?

В першу чергу варто орієнтуватися на завдання, які ви ставите для даного матеріалу. Видів полікарбонату, як ми з вами вже визначилися, існує безліч, тому до вибору варто підійти з особливою увагою.

Визначтеся з тим, для чого ви будете використовувати матеріал, які функції він повинен виконувати та яке навантаження повинен витримати.

Якщо Ви не можете підібрати потрібний вид матеріалу, його товщину та розмір, рекомендуємо Вам звернутися до спеціалістів Модерн плюс. Працівники компанії зможуть швидко і максимально точно підібрати якісний і відповідний до Ваших потреб монолітний полікарбонат, який прослужить довгі роки.

Comments   

загрузка...