Середа, Жов 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому варто орендувати бетономішалку?

П'ятниця, 16 жовтня 2020 року

При будівництві та здійсненні ремонтних робіт, також – у ландшафтному дизайні часто виникає потреба замісити цемент або штукатурний розчин. Виконувати таку роботу вручну важко, та і якість отриманої суміші буде нижче, ніж при використанні професійного обладнання. Найкращий вихід у подібних ситуаціях – оренда бетономішалки (Львів).

Вона має оптимальну форму для якісного перемішування розчинів. Також дуже ефективно підтримує бетонні суміші в рухомому стані. Це дозволяє виконувати всі роботи значно швидше та легше. Якщо ви не плануєте користуватися бетономішалкою дуже довго, то зручніше буде орендувати її. Це можна зробити на вигідних умовах тут: https://www.skb.lviv.ua/poslugi-minimiksera/.

Що вигідніше: купівля чи оренда мініміксера?

Дуже важливо, щоб при виконанні будівельних робіт була бетономішалка. Та от чи варто купувати її, питання неоднозначне. Якщо мініміксер необхідний для регулярного використання, найбільш вигідно – придбати його. Та якщо заплановані невеликі обсяги будівництва, а при цьому ви не готові виділити значні кошти на покупку устаткування, тоді варто вдатися до іншого рішення.

При плануванні одноразових або непрофільних робіт кращий вихід – оренда бетонозмішувача, тому що:

  • ціна оренди значно нижче, ніж вартість такого обладнання;
  • вам не доведеться виділяти місце для зберігання;
  • не потрібно витрачати кошти на ремонт і техобслуговування обладнання.

Необхідність взяти в оренду бетономішалку може виникнути і в ситуаціях, коли наявне у вас обладнання перебуває на техобслуговуванні, в ремонті чи на іншому об'єкті. Також ви можете орендувати обладнання, щоб переконатися в його функціональності на практиці та прийняти рішення про подальше придбання такої техніки.

Переваги бетономішалки

Міксери дозволяють отримати однорідний склад високої якості та оптимізувати час приготування. Пристрої потрібні при будівництві, проведенні ремонту та оздоблення приміщень, облаштування дачної ділянки. Якщо обладнання, яке ви взяли в оренду, вийде з ладу, вам нададуть техніку на заміну. Ремонтом, амортизаційними витратами та зберіганням займається орендодавець.

Варто звернутися до компанії, яка пропонує оренду, адже ви отримаєте:

  • широкий вибір бетонозмішувачів відомих виробників;
  • консультаційну допомогу фахівців при виборі агрегату з необхідними характеристиками;
  • роботу за договором і дотримання заявленої тарифікації;
  • вигідні умови (багато компаній пропонують гнучку систему знижок).

Можна взяти в оренду бетонозмішувачі для підготовки будівельно-піщаних сумішей на короткостроковій або довгостроковій основі. Зазвичай компанії працюють як із фізичними, так і юридичними особами – майстрами, підприємствами, які здійснюють будівництво й ремонт на об'єктах житлової та комерційної нерухомості. Окрім вигідних умов оренди, вам запропонують повністю справне та готове до роботи обладнання, можливість доставки до об'єкта тощо. Тож оренда стане чудовим рішенням.

Comments   

загрузка...