ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Баварія прийме пацієнтів з COVID-19 із Чехії (ВІДЕО)

Велика Епоха

У Чехії кількість заражень за добу різко зросла на початку вересня. За даними на 15 жовтня, виявлено більше 9700 нових випадків COVID-19. Це найвищий показник за час епідемії. Загальна кількість заражених перевищила 149 тисяч, померло понад 1200 хворих.

Медичної допомоги потребують 2700 осіб, і приблизно 540 пацієнтів потрібно помістити у відділення інтенсивної терапії. МОЗ має намір розгорнути польові госпіталі по всій країні. У Празі відкриють тимчасову лікарню на 500 ліжок.

Лікарів, які працюють за кордоном, вже закликали повернутися до Чехії. Лікарні потребують їхньої допомоги, оскільки зростає число заражень серед медиків.

У Чехії на цьому тижні закрили ресторани, бари і клуби, а школи перейшли на дистанційне навчання. Влада також закликала людей не виходити з дому без крайньої необхідності. Проте, про масштабний карантин мови не йде, оскільки економіка і так постраждала під час першого спалаху COVID-19.

Німеччина також посилює обмеження. Але там підготовлено більше лікарняних ліжок, зокрема в реанімаціях, ніж у багатьох інших країнах Європи.

За матеріалами: NTDTV

Читайте далі:

40 тисяч осіб приймуть участь у випробуваннях другої російської вакцини від COVID-19

32 000 медичних експертів по всьому світу підписали декларацію проти карантину

Імунітет після хвороби COVID-19 зберігається лише 4 місяці, — дослідження

Ліки від виразки ефективні проти вірусу COVID-19, виявили гонконзькі вчені

Експерт ВООЗ попереджає про шкоду жорстких карантинних заходів проти COVID-19

Дезінфекційні засоби від COVID-19 можуть шкодити здоров'ю

КНР просить ВООЗ прискорити видачу дозволу на застосування вакцини від COVID-19