Понеділок, Лис 30, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Скульптор створив ангела, який завис у повітрі (ВІДЕО)

Понеділок, 12 жовтня 2020 року

У одній зі своїх останніх робіт американський скульптор Бенджамін Віктор зобразив дівчину-ангела, яка піднімається у повітря. Поверхні землі торкається лише її накидка, тому виникає повна ілюзія того, що фігура дійсно легка й невагома.

Бенджамін Метью Віктор (Benjamin Matthew Victor) народився у Каліфорнії, США. Визнання таланту скульптора до нього прийшло вже у молоді роки. У 2019 році він став єдиним з художників, чиї три роботи ще за життя презентуються у Національній скульптурній залі Капітолію.

Бенджамін вважає, що дар митця він отримав від Бога. У своїх роботах він зображає визначних діячів історії, героїчних постатей та духовні символи. Над створенням образів скульптор працює у глині, а потім відливає фігури у бронзі.

У 2017 році Бенджамін Віктор завершив невелику скульптуру «Ангел», яка має близько 68 см у висоту. На неї його надихнули фотографії моделі й танцівниці Дайни Маршалл (Dayna Marshall). Бенджамін розповідає, що його особливо вразило те, як вона з легкістю виконує стрибок та приймає у повітрі динамічну і водночас елегантну, витончену позу. Уява художника намалювала за спиною танцівниці розправлені ангельські крила.

Далі, використавши красу ліній, скульптор створив цілісну композицію. Він додав у неї драпіровку, яка і стала елементом, що поєднує нижню основу із фігурою вгорі. Творець не тільки вловив і передав загальний настрій та рух, але й приділив увагу таким деталям, як вінок у волоссі, складки на сукні та пір’я.

«Романтична концепція "Ангела" говорить про любов і смерть, красу і тлінність, вічність і тимчасовість, — говорить художник. — Є деякий візуальний парадокс у тому, що молодий і прекрасний ангел зображений у пониклій позі. Вона пристрасна, але духовна. Вона ефірна, але передана натуралістично. Її загадка — у природі людей; ми одночасно і духовні, і фізичні істоти».

Бронзову статую ангела було представлено у колекції організації Art Renewal Center. Вона завоювала декілька нагород (зокрема ARC Purchase Awards) та посіла перше місце у конкурсі ARC у категорії скульптури.

Читайте далі:

Танцюристи Shen Yun представили показовий виступ до Свята середини осені

Що купують за кордоном у майстрів з України

Ленд-арт серед пісків і скель в Аль-Ула

Comments   

загрузка...