Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Пума 6 хвилин переслідувала бігуна у парку Слейт Каньйон (ВіДЕО)

Субота, 31 жовтня 2020 року

26-річний американець Кайл Берджесс вирушив на пробіжку парком Слейт Каньйон, розташованому поблизу міста Прово. Побачивши вдалині на дорозі невеликих кішок, чоловік вирішив, що це рисі, і вирішив зняти їх на камеру телефону. Коли Кайл підійшов ближче, назустріч йому замість рисі вийшла пума. Тільки тоді він зрозумів свою помилку, повідомляє видання Deseret News.

«Виявилося, це дитинчата пуми, і їхня мама не зраділа, побачивши мене», — розповів Кайл в описі до відео на «Ютубі», опублікованому 12 жовтня.

Тварина була налаштована досить агресивно. Переляканий чоловік розумів, що повертатися спиною до пуми не можна, а тому почав задкувати назад з усією швидкістю, на яку був здатний. Свій відступ він знімав на телефон, від страху відчайдушно лаючись.

«Вибачте, не стежив за мовою. Думав, що мені кінець», — зізнався Кайл в «Інстаграм».

Переслідування тривало шість хвилин, які здалися чоловікові вічністю. На ходу він намагався підняти камінь чи палицю, але пума відразу з шипінням кидалася вперед. Кілька разів вона намагалася навіть стрибнути на Кайла.

«Будь ласка, йди геть, я великий і страшний. Ох, чорт, ти хороша киця, йди, йди до дітей. Забирайся геть, дурна киця», — переконував звіра чоловік.

В результаті Кайлу вдалося підібрати із землі камінь і пожбурити його в пуму. Тільки після цього кішка розвернулася і побігла до дитинчат. Кайл же ще пів години переводив дух, не вірячи, що врятувався.

«Хоча пума поводилася дуже агресивно, але вона не збиралася завдавати мені шкоди. Мати-пума, швидше за все, була захоплена зненацька і зробила те, що повинна була зробити, щоб захистити дитинчат. Мама, дитинчата і я — в безпеці», — прокоментував ролик Кайл.

За три дні відео на «Ютубі» набрало майже чотири мільйони переглядів.

«Я професіонал у сфері дикої природи, і повинен сказати, що це було приголомшливо! Ти все зробив правильно... аж до розмови і крику», — зазначив один з користувачів.

«Не можу повірити, що ти пройшов шість хвилин задом, не спіткнувшись!»

«Вітаю! Я біолог, і ця пума виразно намагалася захистити потомство, а не полювати на хлопця! Коли вони полюють, то намагаються бути якомога менш помітними, а не кидатися, коли вони як на долоні! Просто вона хороша мама».

Але від такого пояснення ролик не став менш страшним.

«Я відчув шалений страх, а мене там навіть не було. Якби в реальному житті мені зустрівся гірський лев, я б точно помер від серцевого нападу», — зазначив користувач, озвучивши, ймовірно, думки більшості глядачів.

Люди не так вже й рідко стикаються з дикими тваринами. Важливо не панікувати і, можливо, навіть покричати.

Comments   

загрузка...