ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Голландська поліція замаскувала камеру контролю швидкості в пересувному туалеті

Велика Епоха

Голландська поліція придумала оригінальний спосіб, як заховати камеру контролю швидкості від очей водіїв. Систему фіксації порушень правоохоронці встановили в пересувному туалеті. Ноу-хау виявилося ефективним: у підступний "капкан" уже потрапили кілька десятків автомобілістів, які перевищили швидкість.

Як пише OBOZREVATEL посилаючись на Autoblog.nl, недавно такий "мобільний туалет" помітили недалеко від міста Маарсен. Однак уперше він з'явився набагато раніше – незвичайний комплекс, який отримав у народі прізвисько Dixi, поліція почала використовувати ще минулого року. Раніше туалет бачили також у місті Алмере, де відразу 59 водіїв отримали штраф за перевищення швидкості.

Замаскований біотуалет. Джерело: Autoblog.nl

Ідентифікувати камеру контролю швидкості водіям дійсно складно. Вона таємно розташована в кабіні туалету, що встановлений на причепі фургона VW Caddy. Звичайно, автомобіль не має ніяких розпізнавальних знаків поліції, а самі правоохоронці одягнені до того ж у помаранчеві жилети дорожніх робітників.

До речі, це далеко не єдиний метод маскування камер, який використовує поліція Нідерландів. До цього правоохоронці ховали спецобладнання в сміттєвих баках і на рекламних щитах.