Четвер, Тра 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чоловік із собачкою вирушив на прогулянку, не підозрюючи, що буде ганебно тікати від кішки

Субота, 14 листопада 2020 року

Стамбульська киця зняла штани чоловікові захищаючи кошенят. ФОТО: pxhere.com/СС0

У Мережі набирає популярність ролик про бойову кішку з турецького Стамбула, опублікований з камер відеоспостереження. Розлючена киця атакувала чоловіка з собакою, повідомляє видання Daily Star.

У смішний і безглуздій ситуації виявився власник собаки, який вирішив прогулятися з песиком повз кафе в районі Багджилар. Їх спокійний хід порушила бездомна кішка, яка кинулася на собаку. Приголомшений чоловік встиг збагнути, що вихованця треба рятувати, і підняв собаку в повітря прямо на повідку. Бідний пес виявився перед непринадним вибором: постраждати від розлюченої фурії або задихнутися в повітрі на повідку.

Однак дії чоловіка ще більше розлютили кішку. Вона стрибнула йому на спину, здерши штани, впиваючись кігтями, пронеслася по спині і схопилася на голову. Не очікувавши такого повороту подій, чоловік спробував втекти з псом на руках, але піти від киці було не так просто.

На допомогу постраждалим підбігли кілька чоловіків, один з яких навіть перегородив дорогу кішці стільцем. Кицю ледь вдалося заспокоїти.

За словами співробітників кафе, бойова кішка добре їм знайома. Вони назвали її Азраель — на честь кішки з мультсеріалу «Смурфіки», яке належить лиходієві Гаргамелю. Нещодавно кішка окотилась п'ятьма кошенятами і пильно охороняє їх, не даючи нікому наблизитися. Вже неодноразово турботлива мама проганяла собак, так що постраждалі ще легко відбулися.

Comments   

загрузка...