П'ятниця, Гру 4, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Немає жодного зараженого COVID-19 у 11-мільйонному місті, заявила китайська влада

П'ятниця, 23 жовтня 2020 року

Медичний працівник бере пробу у місцевого жителя для тесту на COVID-19 в рамках програми масового тестування після нового спалаху коронавірусу в Циндао, провінція Шаньдун, Китай, 13 жовтня 2020 року. STR/AFP via Getty Images

Після того як в китайському місті Циндао провінції Шаньдун виявили нові випадки зараження вірусом КПК* (COVID-19), місцева влада негайно організувала тестування для всього населення мегаполісу.

16 жовтня заступник мера Сюе Цинго сказав в інтерв'ю програмі Центрального телебачення Китаю (CCTV), що всього за п'ять днів вони завершили тестування майже 11 млн жителів, причому всі результати виявилися негативними.

«Такого абсолютно не може бути», — впевнено заявив міністр охорони здоров'я і добробуту Тайваню Чень Шічжун на щорічній конференції громадської охорони здоров'я 17 жовтня.

Міністр зазначив, що будь-який реагент або метод тестування має певний відсоток похибки, який дає псевдонегативну або хибнопозитивний результат, тому не може бути, щоб усі тести вийшли негативними.

Чень Шічжун, міністр охорони здоров'я і добробуту Тайваню. Chen Baizhou/The Epoch Times

Дун Юйхун, експерт з інфекційних захворювань зі швейцарської біофармацевтичної компанії SunRegen Healthcare, повідомила, що тестування на нуклеїнові кислоти потрібно проводити в лабораторіях біобезпеки другого рівня і вище.

За її словами, з огляду на те, що вірусна лабораторія у звичайній лікарні може обробити тільки сотні зразків за день, залишається питання, як Циндао зміг так швидко завершити тестування.

«Британський медичний журнал» (The BMJ) 12 травня опублікував статтю під назвою «Інтерпретація результатів тесту на covid-19».

Автори статті пишуть, що жоден тест не дає точного результату. Систематичні огляди точності тестів на коронавірус показують, що частота хибнонегативних результатів складає від 2% до 29%, причому показники можуть бути занижені.

В ході дослідження у 4653 осіб, які мали близький контакт з інфікованими, кожні 48 годин брали мазки з горла протягом 14-денного карантину. Зі 129 осіб, яким в результаті поставили діагноз коронавірус, тільки 92 людини дали позитивний результат першого разу, що відповідає 71% чутливості тесту.

Набори для збору зразків в сімейній медичній клініці AllCare, де проводяться тести на коронавірус, Вашингтон, 6 квітня 2020 року. Samira Bouaou/The Epoch Times

Прикрити епідемію заради «політкоректності»

Тан Цзін'юань, політичний оглядач телеканалу NTD і колишній клінічний лікар, сказав The Epoch Times, що результат, оголошений владою Циндао, — це обман, який порушує основоположні наукові знання, а також показує те, що «успіх у боротьбі з епідемією» перетворився на «політичну коректність».

«Це стосується не тільки чиновників Циндао, після того, як у повіті Жуйлі провінції Юньнань виявили випадки зараження, там також провели масштабне тестування, всі результати теж були негативними.

Тепер у всіх місцях Китаю, де виникне повторний спалах, буде відбуватися так: по-перше, джерело — випадок, ввезений з-за кордону, не місцевий; по-друге, за винятком пацієнтів з підтвердженим діагнозом, яких вже помістили на карантин, результати всіх інших тестів будуть негативними», — вважає Тан Цзін'юань.

Щоб зберегти посаду й уникнути звинувачень в помилках, чиновники на місцях не можуть відкрито визнати, що стався спалах епідемії, вони будь-що намагатимуться її приховати, — каже оглядач.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Комендантська година й суворі обмеження: епідемія в Європі набирає сили

Баварія прийме пацієнтів з COVID-19 із Чехії (ВІДЕО)

40 тисяч осіб приймуть участь у випробуваннях другої російської вакцини від COVID-19

32 000 медичних експертів по всьому світу підписали декларацію проти карантину

Імунітет після хвороби COVID-19 зберігається лише 4 місяці, — дослідження

Ліки від виразки ефективні проти вірусу COVID-19, виявили гонконзькі вчен

Comments   

загрузка...