Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Комендантська година й суворі обмеження: епідемія в Європі набирає сили

Неділя, 18 жовтня 2020 року

COVID-19

Епідемія COVID-19 у європейських країнах поширюється дедалі швидше. Щодня реєструють близько 100 тисяч нових хворих. Це вдвічі більше, ніж у США.

За загальною кількістю інфікованих, Європа наближається до США, де виявлено понад вісім мільйонів випадків зараження коронавірусом. У Європі — майже шість із половиною мільйонів.

Водночас у деяких країнах кількість госпіталізацій набагато більша, ніж під час першого спалаху епідемії. Наприклад, у лікарнях Чехії пацієнтів із COVID-19 більше вшестеро.

«Я хвилююся за персонал, здебільшого за медсестер. Річ не тільки в кількості хворих, але й у фізичній і психологічній напрузі. Працювати, використовуючи засоби захисту, дуже складно — важко дихати, а у двох парах рукавичок складно щось робити руками», — розповів директор лікарні Штепан Воточек.

Уряди європейських країн переводять школярів і студентів на дистанційне навчання, закривають бари й ресторани, а лікарні скасовують нетермінові операції та інші процедури, щоб звільнити ліжка.

У великих містах Іспанії ресторанам заборонили працювати вечорами. Цей захід діятиме 15 днів.

«У нас дотримуються дистанціювання, на вході є дезінфікувальний гель, ми миємо столи після кожного гостя. Думаю, у нас набагато безпечніше, ніж в автобусах і поїздах. Навряд чи ресторанна індустрія несе загрозу, бо в нас тримають двометрову дистанцію. Ресторанна індустрія вже постраждала, але тепер буде просто жах», — поскаржився директор ресторану Беніто Матео.

Президент Франції Еммануель Макрон на чотири тижні запровадив комендантську годину в Парижі та ще у восьми великих містах, зокрема в Марселі, Тулузі та Монпельє. Вона діятиме з 9 вечора до 6 ранку. Порушників чекає штраф 135 євро. Проте режиму самоізоляції не оголошували. Обмежень на міжміські поїздки теж немає.

Поширення коронавірусу прискорюється не тільки в Європі. Цього місяця 22 американських штати встановили рекорд збільшення кількості нових випадків захворювання. А в Австралії, яка спочатку успішно впоралася з епідемією, нові спалахи почалися у двох найбільш густонаселених регіонах.

Читайте далі:

Баварія прийме пацієнтів з COVID-19 із Чехії (ВІДЕО)

40 тисяч осіб приймуть участь у випробуваннях другої російської вакцини від COVID-19

32 000 медичних експертів по всьому світу підписали декларацію проти карантину

Імунітет після хвороби COVID-19 зберігається лише 4 місяці, — дослідження

Ліки від виразки ефективні проти вірусу COVID-19, виявили гонконзькі вчені

Експерт ВООЗ попереджає про шкоду жорстких карантинних заходів проти COVID-19

Comments   

загрузка...