Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Новий готель у пустелі Ізраїлю зроблено з огляду на древні традиції цього регіону

П'ятниця, 16 жовтня 2020 року

Готельний комплекс у пустелі Негев, який створено із використанням природних елементів, відтворює місцеву культуру і давні звичаї будівництва майстрів цього регіону.

Курорт Six Senses Shaharut, розташований в невеликому селищі Шахарут на півдні Ізраїлю, було відкрито влітку 2020 року. Він складається з 60 вілл та апартаментів класу люкс, із яких відкривається панорамний вид на долину Ваді-ель-Араб і хребти Едомських гір. На території є басейни, спа, ресторани і зали для занять спортом.

Втіленням проекту займалася фірма Plesner Architects, яка працює в Тель-Авіві. Цю компанію було засновано архітектором із Данії Ульріком Плеснером, тепер нею керують його доньки Даніелла і Майя.

Ідеєю дизайнерів було створити простір, який передає враження від пустелі Негев, а також нагадує про цивілізації, що існували в цьому регіоні у стародавні часи. Оформлення готелю є сучасною інтерпретацією жител набатеїв — напівкочового народу, що населяв Ідумею і Зайордання з III до I століття до н.е.

Стіни будівель викладено із грубо обтесаних каменів — кременю і вапняку, виритих у цій місцевості. Навколо них прокладено відкриті доріжки і облаштовано басейни для купання. Підлогу в багатьох будинках закладено нижче рівня ґрунту, тобто вони частково занурені в землю. Образ доповнюють дахи в традиційному стилі та різноманітні ніші в формі арок.

Мінімалістичні інтер'єри кімнат виконано у світлих тонах, їхні стіни поштукатурені у традиційній марокканській техніці таделактанд. Деякі двері було виготовлено на замовлення з тикового дерева, яке залишилося від старих будинків, містків і човнів.

«Свідомо стримана базова палітра з каменю, дерева, тканини та міді» гармонійно поєднується із природним оточенням — «вивітреними скелями, яскравими заходами сонця і мінімальною рослинністю».

Під час створення декору Plesner Architects співпрацювали з місцевими ремісниками. Оригінальні акценти текстилю та кераміки служать нагадуванням про час, коли через пустелю проходили торгові шляхи, що з'єднують Азію із Середземним морем.

«Ми хотіли, щоб каміння, візерунки, текстури й кольори були всюдисущими, що призвело до створення архітектури, переплетеної із природними елементами», — пояснюють архітектори.

Готель Six Senses Shaharut належить до комплексу «Six Senses Hotels Resorts Spas», який об'єднує низку розкішних готелів і курортів, збудованих у різних країнах світу.

Читайте далі:

Архітектори збудували сучасний дім просто серед старовинних руїн

Виставка ленд-арту серед пісків і скель в Саудівській Аравії

Переваги й недоліки комплексу «Блакитна лагуна» в Ісландії

Comments   

загрузка...