Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Команда юристів провела пресконференцію з питання фальсифікації виборів і судових розглядів у США

Вівторок, 24 листопада 2020 року

Адвокат кампанії Трампа Сідні Пауелл розмовляє зі ЗМІ в оточенні особистого адвоката Трампа Руді Джуліані (зліва) і старшого юридичного радника кампанії Трампа Дженни Елліс на пресконференції в штаб-квартирі Національного комітету Республіканської партії, Вашингтон, 19 листопада 2020 року. Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times

Команда юристів, створена кампанією Трампа, провела пресконференцію з питання фальсифікації виборів і судових розглядів. У штаб-квартирі Національного комітету Республіканської партії юристи розповіли про звинувачення в шахрайстві, висунутих проти штатів, що вагаються, таких як Пенсільванія, Вісконсин та Мічиган.

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф «Руді» Джуліані заявив, що є принаймні 10 свідків, які готові дати свідчення в суді, і не менше 1000 письмових свідчень під присягою, яких «достатньо, щоб скасувати будь-які вибори». Джуліані поки відмовився розкрити імена свідків.

«Якщо ми збираємося представити це в суді, то якщо представимо вам, судді будуть не дуже задоволені. І нарешті, я повинен вам сказати, що наші свідки не хочуть, щоб їх віддали на милість злісної преси», — сказав він.

Адвокат Трампа і колишній мер Нью-Йорка Руді Джуліані розмовляє зі ЗМІ на пресконференції в штаб-квартирі Національного комітету Республіканської партії в Вашингтоні 19 листопада 2020 року. Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times

Дженна Елліс, старший юридичний радник кампанії Трампа, заявила, що пресконференція — просто «вступне слово, щоб народ міг зрозуміти, що приховують інтернет-ЗМІ і що вони відмовляються розкривати».

Елліс додала, що у всіх «фальшивих новинах ходять навкруги суті справи й намагаються оголосити незаконним» те, що робить команда юристів Трампа.

Старший радник сказала, що, коли вони представлять суду докази шахрайства, шлях до перемоги, намічений командою сьогодні, стане результатом, який люди очікують побачити.

Сідні Пауелл, адвокат кампанії Трампа, більш детально зупинилася на звинуваченнях проти системи голосування Dominion.

Пауелл заявила, що це міжнародна змова, пов'язана з «впливом комуністичних грошей» з таких країн, як Куба, Венесуела і, «швидше за все, з Китаю», мета якої — змінити результати президентських виборів за допомогою програмного забезпечення.

За словами адвоката, експерти, в тому числі група професорів Принстонського університету, обговорили численні слабкі місця системи Dominion. Пауелл також сказала, що є алгоритм, який переводить голоси від одного кандидата до іншого.

«Люди можуть увійти [в систему] і змінити все, що захочуть. Вони можуть встановити співвідношення кількості голосів. Вони можуть сказати, що один голос за Байдена дорівнює 1,25, а голос за Трампа — 0,75, і це можуть бути реальні числа, які тут дійсно застосовували», — говорить вона.

Виборець йде на виборчу дільницю в Міннеаполісі, штат Міннесота, 3 березня 2020 року. Stephen Maturen/Getty Images

Вочевидь, цей алгоритм використовували по всій країні, вважає адвокат. На додаток до перекладу голосів система також може вводити голоси за певного кандидата. Як розповіла Пауелл, деякі з цих положень записані в керівництві, як «особливості» системи.

Пауелл також згадала твердження про те, що, за словами деяких співробітників Dominion, їх навчали, як видаляти голоси за Трампа.

«У нас є свідчення різних співробітників Dominion, які визнали, що їх навчали тому, як видаляти голоси за Трампа і додавати голоси Байдену. Є відео з засновником Smartmatic в інтернеті, де сказано, що щонайменше в одному випадку він визнає, що вони без проблем змінили один мільйон голосів».

Працівник виборчої комісії округу Кларк перевіряє обладнання для голосування в Північному Лас-Вегасі, штат Невада, 6 листопада 2020 року. Ethan Miller/Getty Images

Далі Пауелл заявила, що в ряді штатів у неї є математичні докази того, що голоси за Трампа були видалені, а голоси за Байдена додані.

Пауелл сказала, що американські патріоти «ситі по горло» корупцією, яка простягається від місцевого до найвищого урядового рівня.

«Нас не залякати. Ми не відступимо. Ми збираємося з усім цим розібратися. Президент Трамп переміг з великою перевагою. Ми це доведемо. І ми повернемо Сполучені Штати Америки людям, які голосують за свободу».

На закінчення Пауелл додала, що «випустить Кракена», і всі докази розкриються в суді.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Програмне забезпечення таємно маніпулювало голосами виборців у США, — адвокат Сідні Пауелл

Байдена президентом офіційно не оголосили, — голова судового комітету Сенату США Ліндсі Грем

Експеримент вдався: виборча комісія у США прийняла конверти з підробленими підписами

Доказів фальсифікації виборів у США досить, щоб почати масштабне кримінальне розслідування (ВІДЕО)

Інсайдер розкриває нові факти у справі про шахрайство під час підрахунку голосів у США (ВІДЕО)

Для 85% американців підрахунок законних голосів — пріоритет

ЗМІ компартії Китаю обманюють читачів з приводу виборів у США

Відбувається фальсифікація виборів, вважає голова Федеральної виборчої комісії США

Comments   

загрузка...