Четвер, Тра 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Адвокат з прав людини: Комуністи хваляться, що захоплять нашу країну [США] без єдиного пострілу

Субота, 14 листопада 2020 року

Люсьєн Лінкольн Вуд і президент США Дональд Трамп в Овальному кабінеті Білого дому 11 березня 2020/en.wikipedia.org/Public Domain

12 листопада Люсьєн Лінкольн «Лін» Вуд, відомий адвокат з прав людини, написав у «Твіттері», що Сполучені Штати вступили у війну з компартією Китаю (КПК), війну між добром і злом.

Нещодавно Лін Вуд оголосив, що приєднався до команди Трампа в її боротьбі з демократами, лівими ЗМІ, обманом найбільших технологічних компаній і підтасовуванням результатів виборів.

12 листопада він написав у «Твіттері» , що за останні 20 років Комуністична партія Китаю проникла в Сполучені Штати. Багатьох чиновників і політиків усіх рівнів підкупили або ж вони стали об'єктом шантажу з боку компартії Китаю, а інші просто вірять в комунізм, пише адвокат.

Крім того, соціалістична і комуністична ідеології поширюються не тільки через голлівудські фільми, а й через систему освіти, вважає він.

Знак Голлівуду Лос-Анджелес, штат Каліфорнія/The Epoch Times

«Основне правило війни — виявити ворога. Наша країна знаходиться в стані війни з комуністичним Китаєм. Це битва добра і зла», — зазначив Вуд.

Як вважає адвокат, Dominion — система голосування комуністів — покликана керувати виборами.

Dominion Voting Systems — компанія, яка продає обладнання та програмне забезпечення для електронного голосування. Цього року її програмне забезпечення використовувалося у всіх штатах, що вагалися на виборах: Джорджії, Пенсільванії, Аризоні, Мічигані, Вісконсині, Північній Кароліні та Неваді.

Під час інтерв'ю Fox колишній федеральний прокурор Сідні Пауелл вказала, що Dominion Voting Systems пов'язана з членами Демократичної партії.

За словами Вуда, Браян Кемп, губернатор Джорджії, має тісні зв'язки з Комуністичною партією Китаю. Адвокат закликав розслідувати угоди Кемпа щодо закупівлі засобів для лікування коронавірусу з Китаю, а також те, чому губернатор вирішив використовувати для голосування Dominion.

Згідно зі звітом Government Technology, Кемп уклав з Dominion контракт на постачання 30 тис. нових машин для голосування на суму 170 млн доларів США, замінивши ті, що використовувалися вже 17 років.

В окрузі Антрім штату Мічиган програмне забезпечення віддало 6000 голосів не тому кандидату. Спотворені результати показали перемогу Байдена, але після виправлення виявилося, що переміг президент Трамп. Той же «збій» стався в Джорджії.

«Комунізм десятиліттями проникав в країну. Школи, фільми, телебачення, інтернет, урядовці та політики. Комуністи хваляться, що захоплять нашу країну без єдиного пострілу. Тільки Ми, Люди, можемо зупинити це», — написав Вуд в «Твіттері» .

Джерело:  The Epoch Times

Comments   

загрузка...