Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Відбувається фальсифікація виборів, вважає голова Федеральної виборчої комісії США

Середа, 11 листопада 2020 року

Бюлетені для заочного голосування лежать на столі в очікуванні обробки в Кобо-центрі, Детройт, штат Мічиган, 4 листопада 2020 року. Elaine Cromie/Getty Images

6 листопада голова Федеральної виборчої комісії Джеймс «Трей» Трейнор сказав телеканалу Newsmax TV, що місця, де спостерігачам не дають дивитися за процесом підрахунку голосів, можуть бути причетні до шахрайства на виборах.

«Я вважаю, що в цих місцях відбувається шахрайство з голосами виборців, — сказав він. — В іншому випадку вони б дозволили спостерігачам бути присутніми».

Джеймс Е. Трейнор III дає свідчення на слуханні за твердженням членства в Федеральної виборчої комісії, Вашингтон, 10 березня 2020 року. Caroline Brehman/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

Попри постанову суду, яка дозволяє допустити спостерігачів від Республіканської партії до підрахунку бюлетенів на відстань шести футів (≈1,8 м), в штаті Пенсільванія республіканців не допускали на виборчі дільниці належним чином.

За словами Трейнора, спостерігачам доводилося триматися далі, ніж шість футів.

«Їм не надали повноцінного доступу», — сказав голова, додавши, що на виборах не дотримувалися принципу відкритості.

«Вся наша політична система заснована на прозорості, щоб уникнути корупції», — сказав він, зазначивши, що підрахунки голосів у Пенсільванії та інших штатах позбавлені прозорості.

Працівники виборчих дільниць підраховують бюлетені в Філадельфії, штат Пенсільванія, 4 листопада 2020 року. Spencer Platt/Getty Images

Трейнор підкреслив, що закон штату дозволяє спостерігачам перебувати на виборчих дільницях, і якщо закону не дотримуються, то ці вибори незаконні.

За словами Трейнора, позови, подані кампанією Трампа, — це «дуже обґрунтовані звинувачення», судова система повинна їх «всебічно перевірити». Він також вважає, що деякі позови, швидше за все, будуть передані до Верховного суду.

5 листопада кампанія Трампа виграла судовий процес, коли суддя-демократ в Пенсільванії Крістін Фіззано Кеннон постановила дозволити спостерігачам спостерігати за підрахунком бюлетенів у Філадельфії з відстані шести футів.

У той же день Пем Бонді, помічник Трампа по передвиборчій кампанії і колишній генеральний прокурор Флориди, повідомила журналістам, що працівники виборчих дільниць перемістили бар'єри на відстань шість футів, але водночас віднесли бюлетені в задню частину будівлі, щоб спостерігачі не могли їх побачити.

Бонді також додала, що шериф Філадельфії відмовився допомогти виконати постанову судді.

Колишній генеральний прокурор Флориди Пем Бонді і радник кампанії Трампа Корі Левандовські (праворуч) виступають за межами конференц-центру Пенсільванії, Філадельфія, штат Пенсільванія, 5 листопада 2020 року. KENA BETANCUR/AFP via Getty Images

7 листопада колишній віцепрезидент США Джо Байден оголосив про свою перемогу на виборах, проте президент Трамп заявив, що судові розгляди тривають і вибори ще далекі від завершення.

«З понеділка наша кампанія почне судовий розгляд, щоб упевнитися, що закони про вибори повністю дотримуються і законний переможець займе своє місце. Американський народ має право на чесні вибори, що означає підрахунок всіх законних бюлетенів без урахування незаконних бюлетенів. Це єдиний спосіб забезпечити повну довіру громадськості до наших виборів.

Як і раніше приголомшує те, що кампанія Байдена відмовляється погодитися з цим головним принципом і вимагає підрахунку бюлетенів, навіть якщо вони підроблені, сфабриковані або належать виборцям, які не мають права голосу, або померлим. Лише партія, яка винна у вчиненні правопорушення, може протизаконно не допускати спостерігачів до кімнати для підрахунку голосів, а потім боротися в суді, щоб перекрити їм доступ», — сказав Трамп .

Джерело:  The Epoch Times

Comments   

загрузка...