Неділя, Тра 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

14-літній хлопчик став власником ресторану і не збирається зупинятися на досягнутому (ФОТО)

Неділя, 7 березня 2021 року

Все почалося з того, що через юний вік його ніде не приймали на роботу, пише видання GMA.

Мейсон завжди хотів трохи заробити кишенькових грошей, але всюди отримував відмову, тому що був «занадто молодий».

«Кожен раз, коли ми ходили в продуктовий магазин, я просився на роботу. І всі вони говорили: ''Ні, ти ще занадто молодий''. Саме тоді я вирішив, що можу стати сам собі начальником, замість того, щоб працювати на когось ще», — сказав підліток.

фото: Інстаграм masonssuperdogs

Хлопчик знаходив собі дрібний підробіток, займаючись вигулюванням собак, миттям машин, стрижкою газонів. У 2017 році на зекономлені гроші він купив візок для продажу хот-догів і постачав їх студентам в кампусі коледжу Морхаус в Атланті.

Під час пандемії студентське містечко закрили, а бізнес Мейсона зазнав краху, як і багато дрібних підприємств харчової промисловості.

Його 22-річна сестра Мері-Пет Гектор вирішила допомогти братові і профінансувала його бізнес. Хлопчик отримав ліцензію і 17 жовтня відкрив свій перший фірмовий ресторанчик з хот-догами.

«Наша сім'я пожертвувала всім, щоб підтримати його, і зробила все можливе, щоб його мрія здійснилася, — поділилася з виданням Мері-Пет. — Мати такого брата, як Мейсон, чудово, тому що він провидець, і буквально все, що він задумує, закінчується успіхом».

З моменту відкриття ресторанчика Мейсон продавав понад 500 хот-догів щодня. Зараз у нього є власний персонал, який працює, коли підліток знаходиться в школі. У вільний час Мейсон робить домашнє завдання прямо в ресторані. У його плани входить розширити свою мережу закладів.

«Я хочу, щоб мої ресторанчики були всюди, прямо як ''МакДональдз''», — зізнався хлопчик.

І, судячи з відгуків Мері-Пет, своєї мети брат доб'ється. Він намагається надихнути дітей своїм прикладом і радить їм слідувати за своєю мрією.

«Роби те, що у тебе добре виходить, — каже він. — Тому що ви можете перетворити своє хобі в бізнес, який приносить вам гроші».

Comments   

загрузка...