Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Сусіди вважали його барахольником, а аукціоністи оцінили «барахло» в 4 млн фунтів стерлінгів (ФОТО)

Вівторок, 27 жовтня 2020 року

64-річний британець Раманн Шукла з міста Ноттінгема протягом 20 років регулярно приносив до свого триповерхового котеджу пакети і коробки, вміст яких на думку сусідів був різний мотлох. У підсумку він завалив ними будинок з трьома спальнями, орендовану квартиру, два гаражі і 24 сміттєвих баків, пише видання The Sun.

За словами сусідів, з 2002 року до будинку Раманну щоп'ятниці під'їжджав фургон Королівської пошти з посилками. Коли будинок виявився повністю забитий коробками, британець, який жив на самоті, знайшов вихід з положення. Він переїхав до готелю, де постояльцям пропонували ліжко і сніданок.

На думку багатьох, чоловік готувався в майбутньому продати накопичене і профінансувати пенсію. Однак цьому не судилося збутися. На початку цього року програміст Раманн раптово помер від серцевого нападу.

Зі своїм братом останні роки Раманн не спілкувався, тому той прийшов в жах, коли побачив будинок, доверху завалений коробками і пакетами, більшість з яких так і не розпакували. Спочатку він вирішив вивезти все на смітник, але, перевіривши пару коробок, передумав. Чоловік викликав аукціоністів, щоб вони допомогли розчистити будинок і визначили цінність речей.

 

Команді з восьми осіб на трьох фургонах знадобилося 180 годин протягом шести тижнів, щоб очистити будинок від всіх предметів. Ще чотири тижні 18 співробітників аукціонного будинку Unique Auctions у Лінкольні розпаковували тисячі пакетів, вилучаючи вміст.

 

Те, що сусіди вважали мотлохом і сміттям, виявилося унікальними колекціями, вартість яких оцінена в цілому на суму близько 4 млн фунтів стерлінгів.

 

У будинку програміста знайшли тисячі речей, пов'язаних з групою Beatles, підписані фотографії та листи Джона Кеннеді, Вінстона Черчилля, Ґанді й Елвіса Преслі. Дев'ять полиць шафи заповнювали речі і предмети, що належать Брюсу Лі, книги по кунг-фу, відео та інші пам'ятні речі.

 

В котеджі зберігалися понад 6000 старовинних коміксів, 4000 цінних марок, понад 4000 рідкісних книг, 3000 старовинних хімічних наборів, 12 гітар американської компанії Rickenbacker 1960-х і 1970-х років.

Знайдена також чудова колекція пам'ятних речей з Росії та Америки, присвячена дослідженню космосу, яка включає слайди і фотографії, безліч прикрас і багато іншого.

 

Представнику аукціонного дому Террі Вудкоку доручено продати всі колекції Раманну. Він зазначив, що ніколи не бачив нічого подібного за 50 років роботи в цьому бізнесі, і назвав покійного власника найбільшим накопичувачем у Великобританії, пише видання Daily Mail.

«Ця колекція неймовірна. Я зустрів брата цієї людини в будинку, і він був так само вражений, як і я... Я поняття не маю, як він за все це заплатив, і його брат теж».

Понад 60 тис. предметів з колекцій Раманну виставлять на унікальні аукціони.

Таким же несподіваним і приємним сюрпризом стала сума, вторгована на аукціоні за старе покривало — смугастий плед продали за 1,5 млн доларів.

Comments   

загрузка...