Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Зріст 21-річного пакистанця досягає 232 см. Він радий увазі, але легким його життя не назвеш (ФОТО)

П'ятниця, 30 жовтня 2020 року

 Скріншот/Nabeel Rasheed Pracha/youtube.com

Гігант Мудассір Гуджар з Пакистану неабияк натерпівся від однолітків, коли до 10 років виріс аж до 182 см. Однак тепер він пишається своїм зростом, хоча відчуває через це багато проблем, пише видання Daily Mail.

З раннього дитинства Мудассір був вище своїх однолітків на голову, а до 10 років переріс свого батька, чим викликав занепокоєння батьків. Його батьки, три брати і сестра були середнього зросту, і ніхто не розумів, чому хлопчик так швидко росте.

«Я був найвищою дитиною в школі й окрузі. Коли пішов в середню школу, я був уже вище 2 м. Наді мною там знущалися», — згадував Мудассір.

У 2017 році хлопця відвезли на обстеження до лікарів, і ті заявили, що причина росту криється в гормональному фоні.

«Лікарі сказали, що це все через мій гормональний фон, але навіть вони не думали, що я буду вище двох метрів».

Скріншот/Nabeel Rasheed Pracha/youtube.com

Крім знущань в школі, у підлітка почалися й інші проблеми. Йому складно їздити в автобусі і сидіти, тому що коліна не поміщаються у відведений для них простір. Магазинний одяг і взуття йому не підходять, і все доводиться шити на замовлення.

«Я не можу купити взуття відповідного розміру! Мені потрібне індивідуальне замовлення, а для одягу я повинен купити тканину, а потім віддати її кравцю», — говорить він.

Через зріст хлопець позбавлений можливості керувати автомобілем та задовольняється мотоциклом.

Попри всі проблеми, Мудассір задоволений загальною увагою, яку до себе привертає.

«Люди тепер зустрічають мене з усмішкою, вони в захваті від мене. Мені від цього добре. Я відчуваю себе особливим. Мені, може бути, важко робити щось, як нормальній людині, але мій ріст — дар Бога, і я йому вдячний. Я популярний, і мені подобається увага».

Зараз хлопцеві 21 рік і зріст його досягає 2,32 м. За його словами, за останні півтора року він більше не виріс.

Мудассір вирішив спробувати щастя в крикеті, найпопулярнішому виді спорту в країні. Він тренується в пакистанській суперлізі і сподівається потрапити в національну збірну країни, щоб стати найвищим у світі гравцем в крикет.

«Мій зріст — це благословення, бо я можу бігати швидше і бути найшвидшим гравцем, — розповів він. — Я почав тренуватися сім місяців тому, але через пандемію Covid-19 довелося перервати тренування. Сподіваюся, одного разу я стану найвищим гравцем у світі».

Comments   

загрузка...