ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Інсайдер розкриває нові факти у справі про шахрайство під час підрахунку голосів у США (ВІДЕО)

Велика Епоха
Працівники виборчих комісій підраховують бюлетені для заочного голосування в Мілуокі, штат Вісконсин, 4 листопада 2020 року. Scott Olson/Getty Images

День виборів у США пройшов, проте результати ще не оголошені, оскільки постійно розкриваються нові факти у справі про шахрайство під час підрахунку голосів.

Президент Трамп не раз попереджав, що масштабне голосування поштою ускладнить вибори й виникне загроза шахрайства.

Ліндсі Грем, голова сенатського комітету з судової системи, вважає ці побоювання цілком обґрунтованими.

«Тепер поштове відділення — новий виборчий центр. Коли справа доходить до голосування поштою, це справжній Дикий Захід. Все, про що ми турбувалися, збулося, тому якщо не будемо чинити опір у 2020 році, ми більше ніколи не переможемо на президентських виборах. Багато що стоїть на кону», — заявив Грем в інтерв'ю Fox Business 8 листопада.

Працівник виборчої комісії сортує бюлетені для голосування поштою на президентських виборах округу Кінг в Рентоні, штат Вашингтон, 10 березня 2020 року. JASON REDMOND/AFP via Getty Images

«Що нам потрібно в президентських перегонах, так це переконатися, що всі законні голоси підраховані, кожен перерахунок завершений і всі юридичні заперечення повинні бути почуті», — сказав Fox News Кевін Маккарті, лідер меншості в палаті представників.

Один з ветеранів Демократичної партії ще в серпні розповів New York Post, що шахрайство на виборах, особливо з голосуванням поштою, це не міф. Він знає, оскільки сам десятиліттями у великих масштабах займався такими аферами.

Шахрайство може кардинально змінити вибори

За словами інсайдера, який відмовився розкрити свою особистість через побоювання судового переслідування, шахрайство на виборах в США — це скоріше правило, ніж виняток.

Він брав участь у виборах на муніципальному і федеральному рівнях в Паттерсоні, Атлантик-Сіті, Камдені, Ньюарку, Хобокені і окрузі Хадсон, відбитки його пальців можна знайти по всьому штату Нью-Джерсі в місцевому законодавстві, мерії й конгресі.

Підступи інформатора допомогли деяким впливовим людям і вищим посадовим чиновникам в Нью-Джерсі отримати вигоду, відповідно до архівів про кампанії, вивчених New York Post.

New York Post підтвердила особистість інформатора, його послужний список і багаторічний досвід роботи консультантом в різних кампаніях.

Інформатор сказав, що за ці роки не тільки сам змінював бюлетені, а й керував групами шахраїв і навчав не менше 20 агентів в Нью-Джерсі, Нью-Йорку та Пенсільванії — тих, що вагаються штатах, які вкрай важливі у 2020 році.

«У Нью-Джерсі немає [виборних] гонок — від міської ради до Сенату США, якими ми б не займалися, — повідомив інформатор. — Я працював на виборах пожежного комісара в окрузі Берлінгтон. Чим менша гонитва, тим легше це робити».

Працівники виборчих дільниць кидають бюлетені в поштову скриньку в день виборів в Доралі, штат Флорида, 18 серпня 2020 року. Joe Raedle/Getty Images

Голосування поштою може бути складним, але для політиків це справа нехитра.

У Нью-Джерсі, наприклад, голосування починається з відправки порожнього бюлетеня у великому конверті зареєстрованому виборцю. Усередині пакета лежить конверт зі зворотною адресою, «свідоцтво для голосування поштою», який виборець повинен підписати, і сам бюлетень.

Ось тут до дій приступає фальсифікатор виборів.

Підроблені бюлетені

У виборчому бюлетені немає особливих елементів захисту — печатки або водяного знака. Фальсифікатор просто створює свої власні бюлетені, пропускаючи їх через копіювальний апарат, каже інформатор.

Але конверти зі зворотною адресою «надійніше бюлетеня». Відтворити конверт не вийде, тому їх потрібно збирати у справжніх виборців.

Жінка опускає бюлетень на президентських первинних виборах в середній школі Гамільтона в Мілуокі, штат Вісконсін, 7 квітня 2020 року. KAMIL KRZACZYNSKI/AFP via Getty Images

Інформатор доручав підлеглим ходити по домівках, щоб вони переконали виборців дозволити відправити заповнені бюлетені від їхнього імені в якості адміністративної послуги. Вони забирали запечатані конверти додому і тримали над киплячою водою, щоб пар послабив клей, потім замінювали справжній бюлетень на підроблений і знову запечатувала конверт.

«На кожен бюлетень йшло п'ять хвилин», — сказав інсайдер.

Він зазначив, що намагався не засовувати підроблені бюлетені в певну кількість громадських поштових скриньок, а кидав їх в ящики по всьому місту, щоб не привертати уваги.

Участь листонош

Як розповів інформатор, іноді в шахрайстві замішані поштові працівники.

«У вас є листоноша, затятий противник Трампа, і він працює в Бедмінстері або в якій-небудь республіканської цитаделі... Він може взяти ці [заповнені] бюлетені й, знаючи, що 95% з них за республіканців, може просто викинути їх у сміття».

Працівник Поштової служби США (USPS) Майк Мікалі здійснює доставку у Флемінгтон, штат Нью-Джерсі, США, 4 серпня 2016 року. Ron Antonelli/Bloomberg via Getty Images

У деяких випадках листоноші входили в його «робочу групу», відсівали бюлетені з пошти й передавали їх агентам.

У 2017 році понад 500 бюлетенів, відправлених поштою в Нью-Йорку, так і не надійшли до Виборчої комісії на листопадових виборах. В результаті їх знайшли у квітні 2018 року.

«З невідомої причини деякі кошики з поштою, які прямували в Виборчу комісію Нью-Йорка, були відкладені в сторону на пункті по обробці в Брукліні», — сказав Майкл Раян, голова виборчої комісії Нью-Йорка.

Будинки для літніх

Будинки для людей похилого віку та «допомога» літнім людям у заповненні бюлетенів — золота жила для отримання голосів, говорить інформатор.

«У деяких таких будинках медсестри насправді є найманими агентами. І вони ходять з кімнати в кімнату до літніх людей, які все ще хочуть відчувати себе значущими», — сказав інформатор.

Таким чином, агенти буквально заповнюють бюлетені за них.

Родичі відвідують матір, яка сидить в інвалідному кріслі, в будинку Йоганнеса Зондерманна в центрі для престарілих AWO. Jonas Güttler/picture alliance via Getty Images

Фальшивий виборець

Коли інші методи не допомагали, інсайдер відправляв агентів на виборчу дільницю голосувати наживо, особливо в таких штатах, як Нью-Джерсі та Нью-Йорк, де не потрібно при собі посвідчення особи виборця. Пенсільванія також здебільшого не перевіряє документи.

Кращі мішені — це зареєстровані виборці, які зазвичай не голосують. Ця інформація є загальнодоступною.

«Ви заповнюєте картки з ім'ям і округом цієї людини, ходите по місту і говорите: "Ти будеш цією [людиною], а ти цією"», — розповів інсайдер.

На виборчій дільниці фальшивий виборець пройде реєстрацію і проголосує. Самозванці просто відтворюють підпис, який вже є в списку виборців. У тому рідкісному випадку, коли справжній виборець вже зареєструвався і проголосував, самозванець просто списав би це на безневинну помилку і втік.

Інсайдер розкриває нові факти у справі про шахрайство під час підрахунку голосів у США (ВІДЕО)

Підкуп виборців

За словами інсайдера, притулки для бездомних в Нью-Джерсі пропонують майже невичерпне джерело надійних — покупних — виборців.

Щоб зайняти пост мера Нью-Йорка, Майкл Блумберг витратив близько 174 доларів за голос, розповів інформатор.

Немов мафія

З організаційної точки зору, за словами інформатора, його схеми шахрайства з виборцями нагадували мафіозні організації, де бос (зазвичай керівник кампанії) передає правій руці (йому) щоденне управління пішаками мафії. Справжнього кандидата зазвичай навмисно тримали в невіданні, щоб він міг «правдоподібно все заперечувати».

Під час голосування поштою прихильники обох партій збирають і підраховують бюлетені в місцевій виборчій комісії, вирішуючи, які бюлетені проходять відбір, а які необхідно викинути через порушення.

Працівники виборчих дільниць округу Марікопа підраховують голоси, Фенікс, штат Арізона, 5 листопада 2020 року. Courtney Pedroza/Getty Images

Інсайдер сказав, що якщо бюлетень від нього або його агентів, то у свідоцтва з підписом виборця буде загнутий куточок, таким чином працівники від демократів у виборчій комісії розуміють, що бюлетень був виправлений, і не заперечують проти нього.

Після того як ці бюлетені приймають, їх змішують зі звичайними бюлетенями, відрізнити їх неможливо, і вони стають справжніми голосами.

Дослідження консервативного фонду Heritage Foundation виявило понад 1000 задокументованих випадків шахрайства з голосами виборців в США, майже всі з них сталися за останні 20 років.

«У цих прийомах немає нічого нового, — сказав Ганс фон Саковські, старший юрист Heritage Foundation, який керує ініціативою щодо реформи виборчого законодавства. — Все, про що він говорить, цілком можливо».

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Для 85% американців підрахунок законних голосів — пріоритет

ЗМІ компартії Китаю обманюють читачів з приводу виборів у США

Відбувається фальсифікація виборів, вважає голова Федеральної виборчої комісії США

600 000 голосів викликають сумніви, — говорить особистий адвокат Трампа

Британський політичний оглядач: китайська компартія робить світ хворим, Захід не може схилити голови