ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

ЗМІ Китаю обманюють читачів з приводу виборів у США (ВІДЕО)

Велика Епоха
Логотип підроблених новин і клавіатура ноутбука. Omar Marques/SOPA Images/LightRocket via Getty Images

7 листопада ЗМІ Комуністичної партії Китаю (КПК) опублікували підроблену новину, щоб навмисно ввести в оману.

Газета Global Times, посилаючись на CNN, повідомила, що Еллен Вайнтрауб, голова Федеральної виборчої комісії США (FEC), заперечує звинувачення про шахрайство на виборах.

«Насправді не було ніяких доказів шахрайства», — каже Вайнтрауб.

Еллен Вайнтрауб з Федеральної виборчої комісії під час слухань в Капітолії у 2017 році. Joe Raedle/Getty Images

Насправді Вайнтрауб — тільки член комісії, а чинний її голова Джеймс Трейнор вважає, що на виборах відбулася фальсифікація голосів.

6 листопада Трейнор заявив телеканалу Newsmax TV, що місця, де спостерігачам не дозволено бути присутнім при підрахунку голосів, можуть бути причетні до шахрайства.

Джеймс Е. Трейнор III дає свідчення на слуханні за твердженням членства в Федеральній виборчій комісії, Вашингтон, 10 березня 2020 року. Caroline Brehman/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

«Я дійсно вважаю, що в цих місцях відбувається шахрайство з голосами виборців. В іншому випадку вони б дозволили спостерігачам бути присутніми», — сказав Трейнор.

Кілька штатів, такі як Пенсільванія, Мічиган, Невада і Джорджія, звинувачуються в шахрайстві при голосуванні, кампанія Трампа вже почала судові розгляди.

За словами Трейнора, позови, подані кампанією Трампа, — це «дуже обґрунтовані звинувачення», судова система повинна їх «всебічно перевірити». Він також вважає, що деякі позови, швидше за все, будуть передані до Верховного суду.

В офіційних повідомленнях компартії Китаю цитуються статті Global Times, але про думку Трейнора, справжнього голови Федеральної виборчої комісії США, не згадується ні слова.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Відбувається фальсифікація виборів, вважає голова Федеральної виборчої комісії США

600 000 голосів викликають сумніви, — говорить особистий адвокат Трампа

Британський політичний оглядач: китайська компартія робить світ хворим, Захід не може схилити голови