Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Для 85% американців підрахунок законних голосів — пріоритет

Четвер, 12 листопада 2020 року

Робітник виборчого департаменту Детройта допомагає обробляти бюлетені для заочного голосування в Кобо-центр, Детройт, штат Мічиган, 4 листопада 2020 року. Elaine Cromie/Getty Images

Переважна більшість виборців в США заявили, що на тлі непереконливих результатів виборів першорядне завдання — переконатися в правильному підрахунку всіх законних голосів, як показує нове опитування Hill-HarrisX.

З 2 по 4 листопада було опитано 2897 респондентів у США. Серед них 85% зареєстрованих виборців заявили, що потрібно правильно підрахувати кожен законний голос. І навпаки, тільки 15% опитаних вважають, що головне — якомога швидше отримати результати виборів.

Прихильники президента США Дональда Трампа протестують в Майамі, 7 листопада 2020 року. CHANDAN KHANNA/AFP via Getty Images

Опитування показують, що в більшості американський народ прийшов до одностайної згоди, незалежно від партійної приналежності.

78% республіканців, 90% демократів і 86% незалежних респондентів вважають, що правильний підрахунок законних голосів повинен бути першорядним завданням.

При цьому під час іншого опитування 78% тих, хто проголосував заявили, що кандидату недоречно оголошувати про перемогу до того, як будуть підраховані всі голоси.

Кімната для підрахунку голосів в конференц-центрі Пенсільванії у Філадельфії, штат Пенсільванія, 6 листопада 2020 року. Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times

«Виборці майже всі згодні з тим, що важливіше підрахувати всі голоси, ніж отримати результат якомога швидше. Вони сподіваються, що кандидати не оголосять про перемогу передчасно і в підсумку погодяться з результатами виборів і закличуть прихильників зробити те ж саме», — сказав Дрітан Нешо, генеральний директор і провідний дослідник HarrisX.

7 листопада особистий адвокат президента Трампа і колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані повідомив, що на нинішніх президентських виборах в США не менше 600 тис. голосів викликають сумніви.

8 листопада сенатор-республіканець від штату Техас Тед Круз заявив, що у президента Трампа «ще є шлях до перемоги», і передбачив, що судова тяганина команди Трампа може дійти до Верховного суду.

Сенатор Тед Круз (штат Техас) розмовляє зі ЗМІ в Капітолії, Вашингтон, 28 січня 2020 року. Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times

«Я вважаю, що у президента Трампа ще є шлях до перемоги, і цей шлях полягає в тому, щоб підраховувати кожен законний голос, який був відданий, а також не враховувати голоси, які віддали обманним або незаконним шляхом. І у нас є юридичні процедури, щоб визначити, що законно, а що ні», — сказав Круз.

Джерело:  The Epoch Times

Читайте далі:

ЗМІ компартії Китаю обманюють читачів з приводу виборів у США

Відбувається фальсифікація виборів, вважає голова Федеральної виборчої комісії США

600 000 голосів викликають сумніви, — говорить особистий адвокат Трампа

Британський політичний оглядач: китайська компартія робить світ хворим, Захід не може схилити голови

Comments   

загрузка...