ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Собака чекала свого господаря цілих чотири місяці, а потім вирішила взяти ситуацію у свої «лапи»

Велика Епоха

Чоловік з китайського міста Цидун на час капітального ремонту будинку відвіз до друзів свого золотистого однорічного ретривера на прізвисько Пін Ань, що означає «в цілості й схоронності». Але собаку такий розклад не влаштував, пише видання LadBible.

Credit: Jinghai Evening News/WeChat

Друзі проживають в місті Наньтун, за 100 км від будинку господаря ретривера. Господар, пообіцявши Пін Ань на прощання, що забере його назад відразу після ремонту будинку, поїхав.

Собака сумлінно чекала чотири місяці, а потім вирішила взяти ситуацію у свої «лапи». Вона втекла від опікунів і попрямувала додому, не хвилюючись про відстань. За два тижні Пін Ань дісталася до рідного Цидун, але там загубилася. На щастя, на бездомного ретривера звернули увагу робочі біля офісної будівлі.

Credit: Jinghai Evening News/WeChat

За їхніми словами, Пін Ань виглядала «досить пригніченою після того, як не змогла знайти своїх господарів». Вона лежала на дорозі виснажена, з опущеною головою і лапами, що кровоточили. Робочі сфотографували ретривера і розмістили фото в соцмережі WeChat, де його і побачив господар. Весь цей час Пін Ань жила у робочих, які доглядали за нею.

Через день вихованець возз'єднався зі своїм господарем. Користувачі WeChat, переживали за долю Пін Ань, і були у захваті, побачивши відео зустрічі собаки з її власником.

Сім'я, розчулена відданістю домашньої тварини, сказала журналістам, що ніколи більше не залишить собаку одну.