Субота, Тра 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Битва за президентське крісло триває. Число порушень зростає, і Трамп все більше впевнений у перемозі (ВІДЕО)

Понеділок, 16 листопада 2020 року

Дональд Трамп вважає, що будь-які заяви про перемогу Байдена на виборах президента США передчасні, оскільки його команда подала численні судові позови в Пенсільванії, Вісконсині, Джорджії, Арізоні, Неваді та Мічигані.

У вівторок Трамп заявив, що його кампанія просувається вперед, і додав, що в підсумку він буде оголошений переможцем виборів 2020 року.

Згідно зі статистикою Decision Desk HQ, в штаті підраховано 95% голосів. Трамп отримав 2,73 млн голосів, а кандидат в президенти від Демократичної партії Байден — 2,66 млн голосів.

У Джорджії, Мічигані, Пенсільванії та інших штатах, що вагалися виявили випадки шахрайства на загальних виборах 2020 року.

Президент США Дональд Трамп виступає в залі для брифінгів у Білому домі в Вашингтоні, округ Колумбія, 5 листопада 2020 року. Chip Somodevilla/Getty Images

Порушення в штатах

Мічиган

Поки що кандидат від Демократичної партії Джо Байден лідирує в Мічигані з перевагою приблизно в 150 тис. голосів. Однак поступово спливають нові факти шахрайства на президентських виборах: завищений рівень зареєстрованих виборців і померлі, які проголосували.

Згідно з останнім переписом населення США, опублікованому в грудні минулого року, до липня 2019 року чисельність населення Мічигану становила 9'986'857 осіб.

За оцінкою World Population Review, у 2020 році населення становить близько 10'045'000 осіб.

Дані перепису показують, що в штаті трохи менше ніж 80% населення старше 18 років. Якщо вікова група жителів штату за рік не змінилася кардинально, то тих, хто має право голосу, має бути близько 7,8 млн осіб.

Офіцер поліції Детройта стоїть на сторожі, поки співробітники виборчих комісій працюють над підрахунком бюлетенів для заочного голосування на загальних виборах 2020 року, Детройт, штат Мічиган, 4 листопада 2020 року. Jeff Kowalsky/AFP via Getty Images

Але, за даними інформаційного центру про виборців, на виборах 2020 року зареєстровано понад 8,1 млн виборців.

Таким чином, рівень зареєстрованих виборців в штаті перевищує 100%. Їх приблизно на 240 тис. більше, ніж жителів штату, які досягли відповідного віку.

За збігом, урядова служба Judicial Watch, опублікувала у вересні звіт, згідно з яким в 353 округах 29 штатів США рівень реєстрації виборців перевищує 100%. Це на 1,8 млн зареєстрованих виборців більше, ніж громадян, які мають право голосу.

Тим часом в Мічигані серед тих, хто проголосував виявили близько 9500 померлих, ще близько 2000 осіб у віці 100 років і ще старіші, які не значаться в списку нині живих довгожителів.

Дані Big Data Poll, надані NTD, показують, що хтось намагався проголосувати від імені цих людей.

Доктор Шива Айядурай, статистик і фахівець в галузі біоінженерії з Массачусетського технологічного інституту, проаналізував цифрові дані виборів у Мічигані. Вчений порівняв число голосів за президента Трампа з кількістю голосів за інших республіканських кандидатів в декількох округах і виявив дивне співвідношення.

Криві показують, що чим більше виборчих округів проголосувало за Республіканську партію, тим менше голосів за Трампа. Таке співвідношення не може виникнути природним чином, як вважає вчений, безумовно є програмний алгоритм, який змінив бюлетені Трампа.

За його оцінками, не менше 69 тис. голосів у Мічигані спочатку були віддані за Трампа, однак потім перейшли до Байдена.

Пенсільванія

10 листопада приватний юрист з Філадельфії Джером Маркус опублікував в журналі The Federalist статтю. За його словами, він став свідком фальсифікації на виборах у Філадельфії.

«Старі медіа брешуть, коли заявляють, що всі твердження президента Трампа про шахрайство на виборах безпідставні. Я знаю це, тому що вів справу від імені президента у федеральному суді Філадельфії», — пише юрист.

Багатьох зареєстрованих спостерігачів-республіканців не допустили в кімнату, де проводилися перевірки бюлетенів, а тим небагатьом, хто зміг увійти, не дозволяли підходити до бар'єра, встановленому в шести футах (≈1,8 м) від найближчих столів.

У день виборів Маркус подав позов і попросив федеральний суд втрутитися. За рішенням судді виборчої комісії довелося погодитися з тим, що республіканці можуть мати в залі до 60 представників і що всі спостерігачі, будь то демократи чи республіканці, можуть підійти до бар'єра.

У кімнаті для підрахунку голосів в конференц-центрі Філадельфії спостерігачі за виборами стоять за бар'єрами далеко від місця підрахунку голосів, штат Пенсільванія, 6 листопада 2020 року. Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times

Вісконсін

За словами Майкла Гейблмана, колишнього судді Верховного суду штату Вісконсін, виборча комісія переступила закон штату.

Закон Вісконсіну вимагає, щоб кожен бюлетень для заочного голосування супроводжувався довідкою з підписом свідка і його адресою.

«Якщо в довідці відсутня адреса свідка, бюлетень не враховується», — йдеться в законі.

Виборча комісія штату Вісконсін, схоже, проігнорувала закон, коли в жовтні офіційно доручила старшим службовцям по всьому штату заповнювати відсутні адреси в поштових бюлетенях за допомогою списку виборців або через іншу «достовірну інформацію».

Працівники виборчих комісій підраховують бюлетені для заочного голосування в Мілуокі, штат Вісконсін, 4 листопада 2020 року. Scott Olson/Getty Images

«Це зовсім не те, що наказує закон», — сказав The Epoch Times Гейблман, який 3 листопада працював спостерігачем за голосуванням в Мілуокі і бачив адреси, написані червоним чорнилом.

«Закон говорить, що якщо під підписом свідка немає його адреси, то це зіпсований виборчий бюлетень або недійсний».

Працівник виборчої комісії підтвердив, що старшим службовцям було наказано заповнити відсутні адреси червоним чорнилом. За його словами, вони знаходять адреси через «Гугл» або інші засоби.

Джорджія

У штаті Джорджія крім перерахунку голосів на президентських виборах, розгорілася битва за два місця в Сенаті. Це визначить, яка партія отримає більшість у верхній палаті в січні 2021 року.

Працівник виборчої дільниці тримає наклейку «Я виборець з Джорджії» і передає виборцю в Атланті, штат Джорджія, 9 червня 2020 року. Elijah Nouvelage/Getty Images

Представники Демократичної партії в ЗМІ і соцмережах відкрито закликають прихильників Байдена переїхати в Джорджію, щоб проголосувати на другому турі виборів в Сенат. Однак, за законами штату, це кримінальний злочин, повідомляє WDBD https://fox40jackson.com/headlines/democrats-urging-voters-to-move-to-ge....

«Я сподіваюся, що всі переїдуть до Джорджії в найближчі місяць або два, зареєструються для голосування і проголосують за двох сенаторів-демократів», — сказав CNN в понеділок увечері оглядач New York Times Томас Фрідман.

Ендрю Ян, кандидат в президенти від Демократичної партії у 2020 році, закликав своїх прихильників у «Твіттері» переїхати до Джорджії.

Представник секретаріату штату Джорджії сказав The Wall Street Journal, що, згідно із законом штату, якщо ви не законний резидент або короткочасно проживаєте в штаті з наміром просто проголосувати, а потім поїхати, то голосування на виборах — кримінальний злочин.

«Це чутливе питання, і працівники виборчих комісій будуть звертати увагу на те, що відбувається. Люди повинні бути дуже обережні з цим», — попередила Енріджета Шіно, професор політології Університету Північної Флориди, яка вивчала питання голосування в Джорджії.

Федеральні агенти примушують працівника Поштової служби відмовитися від звинувачень в шахрайстві

10 листопада Джеймс О'Кіф, засновник некомерційної новинної організації Project Veritas, опублікував короткий відеоролик. У ньому Річард Хопкінс, інформатор з Поштової служби США, заявляє, що не відмовляється від своїх звинувачень про шахрайство на виборах, а стаття в The Washington Post — брехня.

Кілька днів тому Хопкінс заявив, що чув, як начальник поштового відділення в штаті Пенсільванія доручив працівникам зібрати бюлетені, отримані поштою після 3 листопада, і передати їх йому для перевірки заднім числом.

Комітет з нагляду палати представників у вівторок заявив, що Хопкінс відмовився від своїх тверджень про фальсифікацію бюлетенів, посилаючись на повідомлення слідчих з Поштової служби.

Однак Хопкінс повідомив в соціальних мережах, що він продовжує дотримуватися первинних свідчень, попри примус і залякування з боку федеральних агентів.

У бесіді з репортером Associated Press Джеймсом Лапорта О'Кіф сказав:

«Отже, ви знаєте, що Річард, ветеран морських битв, сьогодні вдень плакав під час інтерв'ю через те, що з ним зробили ці федеральні агенти, і сказав, що це було важче, ніж те, що він пережив в Афганістані».

Comments   

загрузка...