Середа, Жов 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Легенди і міфи українців оживають у новому мобільному додатку «Чарівний світ.UA»

Неділя, 18 жовтня 2020 року

Наприкінці жовтня став доступним для завантаження унікальний мобільний додаток «Чарівний світ.UA». У ньому зібрано 20 персонажів українських міфів, казок і легенд, яких можна «оживити» за допомогою технології доповненої реальності. Однак відбудеться це лише після того, як користувач прослухає захоплюючу історію кожного персонажа і пройде ряд випробувань на кмітливість та уважність.

Чарівний світ

Додаток розрахований на дітей і підлітків від 8 до 13 років, але неодмінно зацікавить і дорослих. Адже над його створенням працювали професійні етнографи, письменники, ілюстратори і програмісти за підтримки Українського культурного фонду.

Тому «Чарівний світ.UA» ― це яскраві ілюстрації, різноманітні за характерами і архетипами персонажі, цікаві і водночас максимально науково достовірні тексти. Кожен персонаж розповідає свою історію від першої особи для максимальної реалістичності та інтерактивної взаємодії із користувачем. А озвучили мешканців Чарівного світу найвідоміші «голоси» українського кіно і телебачення: Михайло Войчук («Гаррі Поттер», «Мадагаскар», «Шрек»), Борис Георгієвський («Хроніки Нарнії», «Аладдін», «Рататуй»), Ольга Радчук («Гра престолів», «Величне століття», «Міс Конгеніальність»), Петро Мага та інші.

Механіка додатку проста і зрозуміла. Спочатку користувач знайомиться із персонажем, слухаючи або читаючи його історію, з якої він дізнається багато цікавого про звичаї і вірування давніх українців. Потім на нього чекають три види квізів. За проходження цих квізів нараховуються спеціальні бали ― мандрики. Вони потрібні для того, щоб купувати рівні, які заскладні для користувача. Після того, як усі три квізи успішно пройдено, користувач може подивитися зображення персонажа у 3D або в доповненій реальності. Далі на нього чекає наступний персонаж із новою історією.

То хто ж опинився серед обраних? Адже обирали автори проєкту з-поміж 100 міфічних персонажів. Зрештою візуальне втілення отримали казкові герої Сученко, Ох та Кобиляча Голова, слов’янські боги Перун, Велес, Стрибог, Сварог і Мокош, міфологічні істоти Повітруля, Чугайстер, Пан та Планетник. Але не будемо розкривати всі карти, завантажуйте мобільний додаток і знайомтеся з персонажами Чарівного світу віч-на-віч. Зробити це, а також дізнатися більше про проєкт і додаток, можна на сайті https://magicworld.com.ua/

Мобільний додаток ― лише перший етап масштабного проєкту «Чарівний світ.UA», мета якого ― збереження та популяризація української міфології, включення її в національний та світовий культурний контекст, створення нових сенсів і змістів. У подальших планах авторів проєкту ― побудова платформи для дослідження, діджиталізації та популяризації української міфології в Україні та всьому світі.

Comments   

загрузка...