Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Доказів фальсифікації виборів у США досить, щоб почати масштабне кримінальне розслідування (ВІДЕО)

Вівторок, 17 листопада 2020 року

Сідні Пауелл, автор бестселера «Ліцензія на брехню» і ведучий адвокат більш ніж 500 апеляцій в Апеляційному суді п'ятого округу США, Вашингтон, 30 травня 2019 року. Samira Bouaou/The Epoch Times

У неділю колишній федеральний прокурор і адвокат передвиборчої кампанії Трампа Сідні Пауелл заявила, що юридична команда президента отримує численні докази шахрайства при голосуванні.

«Ми готуємося скасувати результати виборів в декількох штатах», — сказала Пауелл в інтерв'ю Fox Business.

Адвокат додала, що у неї достатньо доказів фальсифікації виборів, щоб почати масштабне кримінальне розслідування.

«Я не роблю зауважень, якщо немає доказів, щоб їх підтвердити», — зазначила Пауелл.

Люди голосують на первинних виборах в Атланті, Джорджія, 9 червня 2020 року. Elijah Nouvelage/Getty Images

Програмне забезпечення, яке використовували в ході виборів, передало «мільйони голосів» за президента Дональда Трампа кандидату в президенти від демократів Джо Байдену, стверджує Пауелл.

Сідні Пауелл також є адвокатом колишнього радника з національної безпеки Майкла Флінна. Нещодавно вона приєдналася до команди юристів, створеної кампанією Трампа проти фальсифікації виборів.

За словами адвоката, один з інформаторів заявив, що програмне забезпечення для голосування було розроблено для «підтасування результатів виборів».

«Він бачив, як це відбувалося в інших країнах», — сказала вона, маючи на увазі обладнання і програмне забезпечення від Dominion Voting Systems і Smartmatic або, можливо, інше програмне забезпечення та апарати.

Працівники виборчої комісії працюють над підрахунком бюлетенів на загальних виборах 2020 року, Детройт, штат Мічиган, 4 листопада 2020 року. JEFF KOWALSKY/AFP via Getty Images

Пауелл підкреслила, що у них море доказів, але відмовилася вдаватися в подробиці.

«Вони можуть вставити флешку в машину [для голосування], можуть завантажувати в неї програмне забезпечення навіть з інтернету... навіть з Німеччини або Венесуели», — сказала Пауелл.

Адвокат додала, що ці операції дозволяють «спостерігати за голосами в режимі реального часу» і «переміщати голоси в реальному часі», або передбачувані зловмисники можуть «отримати віддалений доступ до всього».

«Ми математично визначили точний алгоритм, який вони використовували і планували використовувати з початку», і який передавав голосу Байдену, сказала Пауелл.

Команда адвоката «виявила незрозумілі порушення при голосуванні» в штатах, де, на думку чиновників, є ефективні системи.

«Президент Трамп переміг на цих виборах з величезним відривом. Це буде незаперечно», — сказала Пауелл в інтерв'ю Fox Business 13 листопада.

Вона запевнила, що «викриє кожного», хто допоміг вкрасти перемогу президента Трампа на виборах на користь Байдена. Адвокат також сказала, що «з нетерпінням» чекає можливості представити всі зібрані докази проти системи голосування Dominion.

Система Dominion створена, щоб допомогти лідеру соціалістів Венесуели Уго Чавесу перемогти на виборах, і ця система фінансувалася Кубою, Комуністичною партією Китаю (КПК) і Венесуелою, — каже адвокат.

Пауелл також розповіла, що тепер кожен день громадяни повідомляють про шахрайство на виборах, вони готові дати свідчення під присягою. За її словами, в махінації з голосами виборців на цих виборах замішані демократи, представники Силіконової долини, великі технологічні компанії та медіакомпанії.

Джерело:  The Epoch Times

Читайте далі:

Інсайдер розкриває нові факти у справі про шахрайство під час підрахунку голосів у США (ВІДЕО)

Для 85% американців підрахунок законних голосів — пріоритет

ЗМІ компартії Китаю обманюють читачів з приводу виборів у США

Відбувається фальсифікація виборів, вважає голова Федеральної виборчої комісії США

600 000 голосів викликають сумніви, — говорить особистий адвокат Трампа

Британський політичний оглядач: китайська компартія робить світ хворим, Захід не може схилити голови

Comments   

загрузка...