Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Експеримент вдався: виборча комісія у США прийняла конверти з підробленими підписами

Середа, 18 листопада 2020 року

Працівник виборчої комісії округу Кларк сканує бюлетені, надіслані поштою, в Північному Лас-Вегасі, штат Невада, 20 жовтня 2020 року. Ethan Miller/Getty Images

12 листопада журналіст Las Vegas Review-Journal Віктор Джокс повідомив, що працівники виборчої комісії округу Кларк, штат Невада, взяли вісім конвертів з бюлетенями для голосування, на яких стояв підроблений підпис.

За правилами штату на конверті зі зворотною адресою повинен стояти підпис виборця, який заповнив цей бюлетень.

Працівник виборчої комісії сортує бюлетені для голосування поштою на президентських виборах округу Кінг в Рентоні, штат Вашингтон, 10 березня 2020 року. JASON REDMOND/AFP via Getty Images

«Цей підпис використовується для посвідчення особи виборця та підтвердження того, що це дійсно виборець, а не інша особа, яка повернула бюлетень, надісланий поштою», — йдеться в правилах.

Джокс вирішив перевірити, що станеться, якщо хтось принесе бюлетені, які йому або їй не належать.

«У багатьох була така можливість», — зазначив він.

Для експерименту Джокс залучив дев'ять осіб. Спочатку він сам від руки написав на аркуші паперу імена учасників експерименту, а потім попросив кожного написати своє ім'я на конверті з бюлетенем, зімітувавши його почерк.

Відсутність підпису — одна з найбільш частих причин відхилення бюлетеня. Bill Oxford via Getty Images

Після цього журналіст запитав Джо Глорію, реєстратора виборців округу Кларк, яка доля очікує конверти, підписані підробленим почерком. На що отримав однозначну відповідь: порівнявши підписи, працівники впізнають ці бюлетені.

«Він був не правий. Прийняли вісім бюлетенів з дев'яти», — каже Джокс, додаючи, що при перевірці підпису відсоток невдач склав 89%.

Це пояснює, як бюлетень, «підписаний» Розмарі Хартл, яка померла у 2017 році, пройшов перевірку підпису, як повідомляє 8 News Now. Це також пояснює, чому Джилл Стокке, старожилі Лас-Вегаса, сказали, що вона вже проголосувала, коли Джилл прийшла голосувати особисто. Її бюлетень раніше був відправлений поштою і підписи «збігалися».

Працівники виборчих дільниць підраховують бюлетені в Філадельфії, штат Пенсільванія, 4 листопада 2020 року. Spencer Platt/Getty Images

Проте влада округу не стала працювати в цьому напрямку, щоб визначити, чи скористався хтось подібною лазівкою. В управлінні реєстратора виборців округу Кларк «немає слідчої групи». За словами реєстратора, його управління розслідує випадки з підробленими голосами, коли їм про це повідомляють.

«Так що, якщо злочинець не визнається, що він вчинив шахрайство з голосами виборців, округ Кларк навряд чи дізнається про це», — пише Джокс.

Неясно, скільки випадків фальсифікації голосів було в Неваді, але очевидно, що перевірка підписів не така надійна, як кажуть представники виборчих комісій, резюмує автор.

13 листопада президент Трамп розмістив статтю Джокс у своєму акаунті в «Твіттері».

Джерело:  The Epoch Times

Читайте далі:

Доказів фальсифікації виборів у США досить, щоб почати масштабне кримінальне розслідування (ВІДЕО)

Інсайдер розкриває нові факти у справі про шахрайство під час підрахунку голосів у США (ВІДЕО)

Для 85% американців підрахунок законних голосів — пріоритет

ЗМІ компартії Китаю обманюють читачів з приводу виборів у США

Відбувається фальсифікація виборів, вважає голова Федеральної виборчої комісії США

600 000 голосів викликають сумніви, — говорить особистий адвокат Трампа

Британський політичний оглядач: китайська компартія робить світ хворим, Захід не може схилити голови

Comments   

загрузка...