Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Програмне забезпечення таємно маніпулювало голосами виборців у США, — адвокат Сідні Пауелл

Неділя, 22 листопада 2020 року

Працівник виборчої комісії збирає результати підрахунку бюлетенів, відправлених поштою, в машині для голосування в Мілуокі, штат Вісконсін, 4 листопада 2020 року. Scott Olson/Getty Images

16 листопада адвокат кампанії Трампа і колишній федеральний прокурор Сідні Пауелл розкрила письмові свідчення інформатора, який стверджує, що був свідком того, як програмне забезпечення таємно маніпулює голосами, не залишаючи слідів.

За словами інформатора, його минуле пов'язане зі збройними силами, в тому числі зі службою національної безпеки президента Венесуели.

Інформатор був «безпосереднім свідком» створення та роботи складної системи електронного голосування, яка дозволила лідерам уряду Венесуели управляти підрахунком голосів на загальнонаціональних і місцевих виборах і обирати того переможця, за допомогою якого вони можуть зберегти владу, йдеться в письмових свідченнях під присягою.

Жінка опускає бюлетень на президентських первинних виборах в середній школі Гамільтона в Мілуокі, штат Вісконсін, 7 квітня 2020 року. KAMIL KRZACZYNSKI/AFP via Getty Images

«[Нинішні] обставини і події лякаюче нагадують те, що сталося з програмним забезпеченням Smartmatic, яке змінило голоси в електронному режимі на президентських виборах 2013 року в Венесуелі».

«Я стривожений тим, що відбувається у всіх на виду під час виборів президента Сполучених Штатів у 2020 році... У п'яти штатах, які використовували програмне забезпечення Dominion, раптово зупинився підрахунок голосів».

У той час, коли підрахунок голосів зупинився, Трамп лідирував, але наступного ранку результати голосування кардинально змінилися на користь кандидата демократів Джо Байдена, зазначає інформатор.

Інформатор заявив, що програмне забезпечення виборчої системи Dominion та інших компаній, які підраховують результати виборів, «спирається на програмне забезпечення, яке є нащадком системи управління виборами Smartmatic».

«Коротко кажучи, програмне забезпечення Smartmatic — невід'ємна частина програмного забезпечення і системи кожної компанії, яка проводить підрахунок голосів», — каже інформатор.

У свідченнях сказано, що Dominion — одна з трьох великих компаній, які підраховують голоси в США.

Чавес доручив Smartmatic розробити систему голосування

У середині лютого 2009 року президент Венесуели й соціаліст Уго Чавес вніс поправку до Конституції, яка скасовує обмеження терміну повноважень для посадових службовців, в тому числі президента Венесуели.

Колишній президент Венесуели і марксист Уго Чавес. JUAN BARRETO/AFP/Getty Images

Згодом Чавес доручив інформатору організувати для нього зустрічі з чинним на той час головою Національної виборчої комісії і трьома керівниками Smartmatic.

«Чавес дуже наполягав на тому, щоб Smartmatic розробила систему таким чином, щоб вона могла змінювати голос кожного виборця, залишаючись непоміченою».

І Smartmatic погодилася.

Чавес сподівався, що програмне забезпечення буде працювати таким чином, що якщо виборець докладе свій палець до сканера, відбиток пальця буде прив'язаний до імені виборця і його особистості, але сам змінений голос відстежити було б не можна, пише інформатор.

«Він ясно дав зрозуміти, що система повинна гарантувати, щоб не залишилося ніяких доказів після того, як голос виборця змінили».

Виборець без маски заповнює свій бюлетень в Лансінгі, штат Мічиган, 3 листопада 2020 року. John Moore/Getty Images

Що трапилося на виборах у Венесуелі у 2013 році?

14 квітня 2013 року на президентських виборах у Венесуелі Енріке Капрілес Радонський випереджав Ніколаса Мадуро на два мільйони голосів. Мадуро побоювався, що програє вибори, тому наказав «відключити інтернет практично у всіх частинах Венесуели і змінити результати», йдеться в письмових свідченнях.

«Операторам системи голосування було потрібно близько двох годин, щоб голоси за Радонського змінити на голоси за Мадуро... На той час, коли системні оператори закінчили, вони добилися переконливої ​​перемоги з невеликою перевагою у 200 тис. голосів за Мадуро».

Лідер венесуельської опозиції Енріке Капрілес Радонський святкує перемогу на первинних виборах в Каракасі 12 лютого. Juan Barreto/AFP/Getty Images

За словами інформатора, з того часу як Smartmatic створила систему голосування, яку хотів Чавес, диктатор Венесуели експортував програмне забезпечення в Болівію, Нікарагуа, Аргентину, Еквадор і Чилі.

15 листопада Smartmatic заявила, що «ніколи не надавала програмне забезпечення, обладнання або інші технології» Dominion Voting Systems, і що насправді «дві компанії є конкурентами на ринку».

Але днями Сідні Пауелл зазначила, що відставний адмірал Пітер Неффенгер, голова ради директорів Smartmatic, входить до групи Байдена по зміні президентської влади.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Байдена президентом офіційно не оголосили, — голова судового комітету Сенату США Ліндсі Грем

Експеримент вдався: виборча комісія у США прийняла конверти з підробленими підписами

Доказів фальсифікації виборів у США досить, щоб почати масштабне кримінальне розслідування (ВІДЕО)

Інсайдер розкриває нові факти у справі про шахрайство під час підрахунку голосів у США (ВІДЕО)

Для 85% американців підрахунок законних голосів — пріоритет

ЗМІ компартії Китаю обманюють читачів з приводу виборів у США

Відбувається фальсифікація виборів, вважає голова Федеральної виборчої комісії США

Comments   

загрузка...