ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

1,5 млн підроблених бюлетенів для виборів у США надрукували в Китаї (ВІДЕО)

Велика Епоха
Колишній прокурор Техасу Сідні Пауелл. The Epoch Times

Адвокати Сідні Пауелл і Лін Вуд підняли питання про підроблені виборчі бюлетені з Китаю. В інтерв'ю NTD Сідні Пауелл підтвердила, що зібрала докази.

«Ми переглянули відео, на якому хтось замовляє бюлетені з Китаю. У нас є докази того, що надходить значна кількість бюлетенів. Також є свідок, який підтверджує, що ті продовжують прибувати, тому як вони мають намір використовувати підроблені бюлетені під час будь-яких наступних виборів або в разі, якщо вони знадобляться при перерахунку. Так що це не припинилося, — сказала Пауелл.

Далі Пауелл повідомила, що вони також отримали відеозаписи, на яких бюлетені перевозять через кордон США і Мексики.

Колишній інсайдер компартії Китаю повідомляє про 1,5 млн підроблених бюлетенів з Китаю

5 грудня новинний сайт The Gateway Pundit повідомив, що китайський аристократ-дисидент І Цівей (Vinness. A. Ollervides) зняв секретне відео, яке показує, що Китай друкував підроблені бюлетені для трьох штатів: Міссісіпі, Флориди і Північної Кароліни, по 500 тис. щомісяця.

І Цівей — колишній інсайдер Комуністичної партії Китаю (КПК), а також нащадок останнього імператора держави Цін. Його дід займав пост в керівному складі Центрального бюро безпеки ЦК КПК. Батько був керівником вищої ланки в банківській сфері, в 2016 році його заарештували під час антикорупційної кампанії Сі Цзіньпіна, після чого чоловік помер у в'язниці.

І Цівей, представник компартії Китаю в третьому поколінні. Фото надав І Цівей. The Epoch Times

23 листопада тайванське ЗМІ, посилаючись на джерело, повідомило https://www.cmmedia.com.tw/home/articles/24456, що в провінції Гуандун є підпільна фабрика, яка спеціалізується на підробці інвойсів та рахунків. З липня цього року фабрика щомісяця друкувала по 500 тис. фальшивих американських бюлетенів.

В інтернеті поширився запис розмови двох китайців: один з чоловіків говорить з власником фабрики про те, як підробляти американські бюлетені.

Власник фабрики сказав, що у них є оригінальні шаблони бюлетенів, які надав «попередній замовник». За його словами, замовлення надійшло з Пекіна, причому інша сторона зажадала, щоб готові бюлетені не відправляли прямо в США, а партіями пересилали в Канаду і Мексику під виглядом медикаментів, особистих листів і торгової продукції.

The Gateway Pundit підтвердив, що чоловік, який надав відео — І Цівей, член компартії Китаю.

9 листопада і Цівей написав у «Твіттері»:

«Друкарня в Гуандуні [Китай], допомагала друкувати підроблені бюлетені, які відправили поштою до Канади і Мексики з медикаментами в період з серпня по жовтень 2020 року, потім вони потрапили до Сполучених Штатів».

«Як інформатор з цього відео і людина, у якої є совість і віра в Бога, і який намагався викрити втручання Китаю у вибори США, я надам додаткову інформацію, щоб довести, що ці вибори — брехня!» — написав І Цівей, ретвітнув пост The Gateway Pundit про телефонну розмову з власником підпільної фабрики.

«Я клянусь своєю особистістю і вірою в Бога, що ці вибори були сфальсифіковані», — додав І Цівей.

І Цівей говорив раніше, що в цьому році в США вилучили велику кількість підроблених водійських прав і документів з Китаю, що також пов'язано з підробленими бюлетенями. У серпні сайт VOA повідомив, що за останні 20 місяців правоохоронні органи США перехопили понад 130 тис. підроблених посвідчень особи по всій території країни, які завезли з Китаю.

«Тому що для кожного бюлетеня потрібно при собі посвідчення особи людини, щоб вона могла проголосувати», — каже І Цівей.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Апеляційні суди відхилили позови кампанії Трампа (ВІДЕО)

Якщо справа дійде до палати представників — Трамп може перемогти на виборах

Пенсільванія в очікуванні переможця. Суддя призупинила підтвердження результатів виборів (ВІДЕО)

Команда юристів провела пресконференцію з питання фальсифікації виборів і судових розглядів у США

Програмне забезпечення таємно маніпулювало голосами виборців у США, — адвокат Сідні Пауелл

Байдена президентом офіційно не оголосили, — голова судового комітету Сенату США Ліндсі Грем

Експеримент вдався: виборча комісія у США прийняла конверти з підробленими підписами