ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Апеляційні суди відхилили позови кампанії Трампа (ВІДЕО)

Велика Епоха
Руді Джуліані, особистий адвокат президента США Дональда Трампа, спостерігає під час виступу перед комітетом з нагляду Палати представників штату Мічиган в Лансінгі, штат Мічиган, 2 грудня 2020 року. JEFF KOWALSKY/AFP via Getty Images

Руді Джуліані, адвокат президента США Дональда Трампа, сказав, що його не дивує відмова судів у позовах про шахрайство на виборах. Він пояснив, що суди самі по собі не важливі, а важливо розкрити факти в ході судових процесів.

Відхилення позовів

Нещодавно місцеві й федеральні апеляційні суди відхилили позови кампанії Трампа в шести ключових штатах: Аризоні, Джорджії, Мічигані, Міннесоті, Неваді і Вісконсині.

Юристи команди Трампа і законодавці штату Аризона провели публічні слухання з питань чесності виборів у Феніксі, Аризона, 30 листопада 2020 року. Mei Lee/The Epoch Times

4 грудня суд Аризони відхилив позов Келлі Уорд, голови Республіканської партії штату, на що республіканці негайно відповіли:

«Побачимося у Верховному суді».

Відхилення цих позовів не засмутила Джуліані, в інтерв'ю ведучому Fox News адвокат заявив:

«Річ у тому, що ми можемо обійтися без судів. Конституція Сполучених Штатів делегує законодавчим зборам штату право приймати рішення про президентські вибори».

«Фактично, якщо ми повернемося до батьків-засновників [державної системи], вони скажуть нам, що ми робимо помилки. Це [питання, пов'язані з президентськими виборами] має бути передано безпосередньо в Палату представників і Сенат кожного штату, і вони визначать, який результат голосування вірний».

Джуліані також пояснив, чому був поданий позов:

«Я звернувся до суду, щоб факти були оприлюднені».

Важливі терміни в період виборів

В інтерв'ю Джуліані згадав записи з камер спостереження за спортивним комплексом State Farm Arena в Атланті, штат Джорджія. Згідно з відеозаписами, в день виборів, після того, як спостерігачам та ЗМІ повідомили, що підрахунок завершений, чотири працівники виборчої комісії залишилися підраховувати бюлетені, іноді витягуючи коробки з бюлетенями з-під столів.

За словами Джуліані, кількості бюлетенів, які показані, більш ніж достатньо, щоб змінити результати виборів.

До 8 грудня всі штати повинні закінчити підбивати підсумки виборів, а 14 грудня — останній день, коли колегія вибірників може проголосувати за президента і віцепрезидента.

4 грудня The Amistad Project опублікував офіційний документ, згідно з яким крайній термін призначення вибірників президента [8 грудня] не поширюється на штати, в яких грубі порушення виборчого законодавства вплинули на результати народного голосування.

Фактично, єдиною датою виборчого процесу, встановленою Конституцією, є вступ на посаду президента — 20 січня.

«Таким чином, єдиний крайній термін, який має значення — 20 січень 2021 року», — говорить Філ Клайн, директор The Amistad Project.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Якщо справа дійде до палати представників — Трамп може перемогти на виборах

Пенсільванія в очікуванні переможця. Суддя призупинила підтвердження результатів виборів (ВІДЕО)

Команда юристів провела пресконференцію з питання фальсифікації виборів і судових розглядів у США

Програмне забезпечення таємно маніпулювало голосами виборців у США, — адвокат Сідні Пауелл

Байдена президентом офіційно не оголосили, — голова судового комітету Сенату США Ліндсі Грем

Експеримент вдався: виборча комісія у США прийняла конверти з підробленими підписами

Доказів фальсифікації виборів у США досить, щоб почати масштабне кримінальне розслідування (ВІДЕО)

Інсайдер розкриває нові факти у справі про шахрайство під час підрахунку голосів у США (ВІДЕО)