ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Три ракети пролетіли над Молдовою у бік України: посла Росії викликали для пояснень

Велика Епоха
Мая Санду на Мюнхенській конференції з безпеки (presedinte.md)

Президент Мая Санду "рішуче" засудила криваві напади Росії на кілька регіонів України в понеділок вранці, 10 жовтня.

Глава держави зазначила, що постраждали жителі Києва, Львова, Миколаєва, Запоріжжя, Тернополя, Житомира та інших населених пунктів, закликавши негайно припинити бомбардування житлових будинків, транспортної мережі, енергетичної інфраструктури та інших цивільних об'єктів.

"Напади на цивільне населення — це воєнні злочини і серйозні порушення гуманітарного права", — додала Мая Санду, наголосивши, що Республіка Молдова підтримує народ України, пропонуючи "всю підтримку тим, хто шукатиме притулку в нашій країні".

У зв'язку з цим глава дипломатії Кишинева Ніку Попеску розпорядився в понеділок терміново викликати посла Росії в Кишиневі Олега Васнецова, щоб зажадати від російської сторони пояснень з приводу запуску трьох крилатих ракет з російських військових суден, які перебувають у Чорному морі та перетинають територію Молдови в районі села Кобасна та муніципалітету Сороки.

Республіка Молдова вважає цей інцидент вкрай серйозним і вартим жалю, який, безсумнівно, викликає подальшу напруженість, попередив міністр закордонних справ, зазначивши, що порушення національного повітряного простору абсолютно неприйнятне, і бомбардування України має бути негайно припинено.

Росія піддала бомбардуванню кілька українських міст у понеділок вранці, наступного дня після того, як президент Володимир Путін заявив, що вибух на мосту в Керченській протоці був терористичною атакою.

За матеріалами Epoch Times România

===

Новини по темі: