ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пакистан: затоплено третину країни, постраждали 33 мільйони людей

Велика Епоха
Діти ховаються від дощу під поліетиленовою плівкою біля свого обваленого глинобитного будинку в районі провінції Белуджистан, що постраждав від повені, 25 серпня 2022 року. (FIDA HUSSAIN/AFP via Getty Images)

З поспіхом зведеного насипу, що захищає місто Мехар на півдні Пакистану, тепер видно величезне озеро, що утворилося внаслідок повені. Над поверхнею води виглядають мінарети та верхня частина бензоколонки.

Сотні сіл та величезні площі сільськогосподарських угідь зникли під водою після того, як повені, спричинені проливними мусонними дощами, затопили третину країни.

«Ніхто більше не знає, де знаходиться їхнє село. Людина на вулиці вже не може дізнатися про свій власний будинок», — каже Аяз Алі, чиє село в провінції Сінд знаходиться під семиметровим шаром води.

За оцінками провінційного уряду, понад 100 000 осіб були змушені залишити свої будинки. По всій країні від повеней постраждало понад 33 мільйони людей, зруйновано близько двох мільйонів будинків та підприємств, розмито 7000 км доріг та зруйновано 256 мостів.

Нова грязьова дамба завдовжки 35 км поки не дозволила озеру поширитися та затопити місто Мехар, в якому мешкає кілька сотень тисяч людей.

За останні три тижні до міста прибуло безліч переміщених осіб, які розбили тимчасові табори на автостоянках, школах та автомагістралях.

Тиск води на греблі та водосховища збільшився, що змушує владу рити відвідні канали для порятунку густонаселених районів.

За матеріалами The Epoch Times

===

Новини по темі: