ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Бразилія вимагає від Apple призупинити продаж iPhone без зарядного пристрою

Велика Епоха
Покупець тримає новий Apple iPhone 13 pro незабаром після його надходження у продаж у магазині Apple Store на 5-й авеню на Манхеттені в Нью-Йорку 18 березня 2022 року. (Mike Segar/Reuters)

Apple Inc. заявила у вівторок, що подасть апеляцію на бразильську ухвалу, яка забороняє їй продавати iPhone без зарядного пристрою, відштовхуючись від тверджень, що компанія надає споживачам неповноцінний продукт.

Міністерство юстиції оштрафувало Apple на 12,275 млн реалів ($2,38 млн) і зобов'язало компанію скасувати продаж iPhone 12 і новіших моделей, а також призупинити продаж будь-якої моделі iPhone, яка не поставляється із зарядним пристроєм.

У наказі, опублікованому у вівторок в офіційному віснику країни, міністерство стверджувало, що в iPhone був відсутній важливий компонент у рамках "навмисної дискримінаційної практики щодо споживачів".

Влада відкинула аргумент Apple про те, що така практика має на меті скорочення викидів вуглекислого газу, заявивши, що немає жодних доказів того, що продаж смартфона без зарядного пристрою забезпечує захист навколишнього середовища.

Apple заявила, що продовжить працювати з бразильським агентством захисту прав споживачів Senacon, щоб "розв'язувати свої проблеми", але при цьому заявила, що оскаржить рішення.

"Ми вже виграли кілька судових рішень у Бразилії з цього питання і впевнені, що наші клієнти обізнані про різні варіанти заряджання та підключення своїх пристроїв", — заявила компанія Apple.

Постанова надійшла за день перед тим, як очікується, що Apple анонсує нову модель iPhone.

За матеріалами The Epoch Times USA