ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Понад 900 людей загинули внаслідок повені в Пакистані, уряд оголосив надзвичайний стан у країні

Велика Епоха
Робітники несуть продукти, пробираючись затопленою дорогою після злив в Лахорі, Пакистан, 21 липня 2022 року. (AP Photo/K.M. Chaudary)

Понад 900 людей загинули й понад 30 мільйонів постраждали в Пакистані внаслідок масштабної повені, спричиненої зливами, що змусило уряд оголосити надзвичайний стан у країні.

У четвер кількість загиблих зросла до 937 осіб, включаючи 343 дітей та 198 жінок, повідомляє Daily Pakistan з посиланням на дані Національного управління з ліквідації наслідків стихійних лих.

Синд та Белуджистан були серед провінцій, які постраждали від повені. Через сильні дощі в Белуджистані перервалося інтернет-з'єднання, а авіарейси було припинено, повідомило місцеве ЗМІ Geo TV.

Рух поїздів також було зупинено після обвалення ключового залізничного мосту, який сполучає Кветту, столицю Белуджистану, з іншими регіонами Пакистану.

Прем'єр-міністр Шехбаз Шаріф заявив у п'ятницю, що він зустрівся з послами та представниками місцевої влади, щоб ознайомити їх із «масштабами людської трагедії», а також із заходами реагування на стихійне лихо.

Жителі оглядають будинок з дахом, що обвалився, через сильні дощі в Лахорі, Пакистан, 21 липня 2022 року. (K.M. Chaudary/AP Photo)

Повінь пошкодила 170 000 будинків, розмила дороги і зруйнувала майже 150 мостів, змусивши уряд оголосити надзвичайний стан.

Офіційна представниця уряду Шеррі Рехман сказала, що справжня проблема полягає у порятунку життів та організації наметів та харчування для безпритульних, оскільки тисячі людей залишилися без даху над головою.

Організація Об'єднаних Націй повідомила, що виділила 3 мільйони доларів США для гуманітарних організацій ООН та її партнерів у Пакистані на ліквідацію наслідків повені. Кошти будуть спрямовані на охорону здоров'я, харчування, продовольчу безпеку, водопостачання та санітарію у районах, що постраждали від повені.

За матеріалами The Epoch Times USA