ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Медведєв знов погрожує Заходу: ідея покарати країну з найбільшим ядерним потенціалом абсурдна сама по собі

Велика Епоха
Дмитро Медведєв (DMITRY ASTAKHOV / AFP / Getty Images)

Дмитро Медведєв, заступник голови Ради безпеки Росії, у середу виступив із завуальованою загрозою на адресу Заходу у зв'язку з обговоренням питання про судове переслідування військових злочинів Росії в Україні.

У повідомленні на своєму Telegram-каналі Медведєв назвав "безглуздими будь-які спроби створити трибунали або суди для так званого розслідування дій Росії" і заявив, що "ідея покарати країну, яка має найбільший ядерний потенціал, абсурдна сама по собі".

"Ідея покарати країну, яка має найбільший ядерний потенціал, абсурдна сама по собі. І потенційно створює загрозу існуванню людства. Але зараз хотів би докладніше зупинитися на іншому. А саме – хто волає про те, що потрібно влаштувати судилище над Росією і залучити для цього наднаціональні органи? Хто цей сміливець чи ідіот? — Написав російський чиновник на платформі.

Він продовжив свою маячню, додавши, що "Верховий жрець всім відомий", очевидно, маючи на увазі Сполучені Штати, чия історія, за його абсурдним твердженням, була "кривавою війною на знищення".

«І дуже добре попрацював для того, щоб сіяти у всьому світі хаос і розруху під соусом горезвісної "справжньої демократії". Вміє грубо і примітивно насаджувати свою волю, використовуючи гроші, безхарактерних васалів, для пристойності іменованих "союзниками", і зброю найвищої якості», — додав Медведєв.

І останнє, але не менш важливе, чиновник згадав війну у В'єтнамі, звинувативши США в "цинічному вторгненні в країну, що знаходиться за тисячі миль від нього, для досягнення своїх імперських цілей".

"Так хто ж збирається влаштувати нам показовий процес? Ті, хто безкарно вбиває людей і вчиняє військові злочини, але не зустрічає реального засудження у фінансованих ними ж міжнародних структурах? Ті, хто так твердо повірив у свою винятковість і безкарність? Ті, хто вважає правом судити інших, але бути непідсудним для будь-якого суду?

З Росією так не вийде. Вони це добре розуміють. Тому погані пси війни і заходяться своїм огидним гавканням", — пише Медведєв у своєму гнівному монолозі, не забувши вставити цитату з Біблії:

"Не судіть, щоб і вас не судили; бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас" (Біблія. Мт. 7:1–2).

Так, щоб до них у дім одного разу не «прийшов великий день Його гніву, і хто може встояти?» (Біблія. Одкр. 6:17).

===

Новини по темі: