ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Афінах вертоліт обезголовив хлопця при спробі зробити селфі

Велика Епоха
Гвинтокрил. (FREDERIC J. BROWN/AFP via Getty Images)

У вівторок, 26 липня, в Афінах, Греція, 22-річний турист був обезголовлений лопатями вертольота, коли намагався зробити селфі, підійшовши надто близько до літального апарату. Трагедія сталася на очах у його друзів та родичів.

Жахлива аварія сталася у вівторок близько 18:20 в Афінах. Джек Фентон, 22-річний турист у Греції, щойно приземлився з острова Міконос, коли вирішив зробити фотографію, перебуваючи поруч із вертольотом, який щойно доставив його. Саме тут розігралася драма.

Дійсно, згідно з грецькими слідчими, коли він висадився зі своїми батьками і трьома друзями (Джеймсом Йібслі, 19 років, Максом Севіджем, 20 років, і Джеком Стентоном Глівсом, 20 років), 22-річний чоловік повернувся без супроводу, де був вертоліт, який щойно доставив його і ще працював, повідомляє сайт Jean Marc Morandini.

"Свідки, з якими ми розмовляли, сказали, що він мав телефон, ймовірно, щоб зробити селфі, і він швидко йшов до вертольота, кидаючи виклик наземній команді, яка кричала йому, щоб він зупинився", — повідомили грецькі правоохоронні органи.

На жаль, попри попередження персоналу зупинитися, Джек продовжував йти вперед і в результаті був обезголовлений, а його батьки, друзі та члени команди безпорадно дивилися на те, що відбувалося.