ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Стрілок ЗСУ, яку прозвали Ларою Крофт: "Мені не довелося приймати рішення йти на війну"

Велика Епоха
Анджеліна Джолі та Олександра Самсонова (unian.net)

Олександра Самсонова, молода українка, яка бореться проти російських загарбників, на початку війни отримала прізвисько Лара Крофт, тому що рисами обличчя вона напрочуд схожа на відому актрису Анджеліну Джолі. Ця подібність зробила її інтернет-знаменитістю.

Юна "Лара Крофт" дала інтерв'ю Elle.ua, в якому розповіла, як вирішила піти на війну, що назавжди зміниться у її житті та як до неї ставляться чоловіки-солдати.

"Мені не доводилося приймати рішення йти на війну, у мене не було вибору. Я довго навчалася і, як би цинічно не звучало, чекала на це. Чим швидше почнемо, тим швидше закінчимо", — зізналася дівчина.

Олександра також заявила, що під час війни вона займається офісною роботою та надає медичну допомогу, хоча офіційно на посаді стрільця.

Молода дівчина зізнається, що відчувала дискримінацію через те, що вона жінка, але ставиться до цього з розумінням.

"Мені пощастило з останнім підрозділом, з першого дня там до мене чудово ставилися. Але до 24 числа я працювала з різними батальйонами, в яких я стикалася з гендерною дискримінацією. Я ставлюся до цього нормально, бо розумію причини таких проявів. В Україні дійсно є винятки у вигляді жінок-військових, які нарівні з чоловіками виконують свою роботу, але, на жаль, я знаю про багато випадків, коли дискримінація була виправдана", — додала вона.

Що стосується того, що назавжди зміниться у її житті після війни, "Лара Крофт" зазначила:

"Хочу я цього чи ні, але після війни зміниться багато чого. Реакції, світогляд загалом і сприйняття життя. Я знаю точно, що я ще більше почну цінувати кожну мить поруч зі своїми друзями та близькими людьми і той факт, що вони живі. Хоча я завжди їх цінувала, адже мої друзі - це моє багатство".