ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Українські прикордонники виявили 300-метровий трубопровід для нелегального транспортування горілки

Велика Епоха
(Скриншот)

Група українських прикордонників під час патрулювання біля міста Подільська на південному сході України виявила "нелегальний водогін", повідомляє Vice News.

За даними українського уряду, трубопровід використовувався для транспортування контрабандного алкоголю з України до Молдови.

"Триста метрів поліетиленової труби простяглися від державного кордону під землею у напрямку приватного будинку 32-річного громадянина України", — йдеться у заяві уряду, додаючи, що "магістраль" раніше використовувалася для "незаконного переправлення алкоголю в Україну з придністровської ділянки молдовсько-українського кордону".

Нещодавно виявлена "магістраль" є частиною мережі трубопроводів, збудованих за часів колишнього Радянського Союзу для транспортування дешевої російської горілки з країни до сусідніх держав для продажу з високим прибутком.

У 2004 році був виявлений трубопровід протяжністю 3,2 км між Білоруссю і Литвою, а через чотири роки між Росією та Естонією була виявлена ​​лінія протяжністю 1,6 км. Останнє відкриття було зроблено у 2013 році — трубопровід, що проходить через Казахстан до Киргизстану.