ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Перельоти «без сумніву» подорожчають, попередив голова Асоціації повітряного транспорту

Велика Епоха
Пасажир у масці в очікуванні рейсу Delta Airlines у міжнародному аеропорту Хартсфілд-Джексон, Атланта, США, 18 лютого 2021 року. (Charlie Riedel, File/AP Photo)

Ціни на авіаквитки зростатимуть ще більше, оскільки ціни на паливо продовжують зростати, попередив генеральний директор Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) Віллі Уолш.

Уолш, який раніше обіймав посаду генерального директора Aer Lingus і British Airways, сказав ВВС Sunday Morning, що авіакомпанії в кінцевому підсумку будуть змушені перекласти вищі ціни на нафту на плечі клієнтів у вигляді вищих цін на квитки, оскільки ціни на нафту залишаються нестабільними.

Останніми місяцями ціни на авіаквитки вже значно зросли на тлі пожвавлення попиту на авіаперевезення, оскільки економіка країн світу відновлюється після пандемії COVID-19.

Вторгнення Росії в Україну ще більше підвищило ціни на нафту через західні санкції проти Москви.

За останній рік індекс споживчих цін на авіаквитки зріс на 25%, а тарифи з березня по квітень зросли на 19%, згідно зі звітом Adobe, опублікованим 12 травня.

«Польоти стають дорожчими через високі ціни на нафту, і всім було ясно, що це позначиться на вищих цінах на квитки», — сказав Уолш у неділю. «Польоти будуть дорожчими для споживачів, без сумніву».

За матеріалами The Epoch Times USA