ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Батько російського моряка з крейсера "Москва" відчайдушно шукає свого сина: Вони сказали, що евакуювали екіпаж. Це брехня!

Велика Епоха
Фото "ВКонтакте" отець Дмитро Шкребець та син Єгор (Скриншот)

Батько одного з росіян звернувся до соціальних мереж за інформацією про моряків, які зникли безвісти після затоплення російського крейсера "Москва", на тлі обмеженої інформації російських державних ЗМІ про кількість жертв після загибелі корабля.

Флагманський корабель Чорноморського флоту Росії затонув минулого тижня після влучення двох протикорабельних ракет українських військових.

Дмитро Шкребець, батько новобранця, який знаходився на борту судна, написав у російській соціальній мережі "ВКонтакте" повідомлення, в якому стверджує, що його син, Ігор Шкребець, був на судні та служив судновим кухарем.

Скриншот повідомлення Дмитра Шкребця "ВКонтакте". (Скріншот)

За його словами, він нібито отримав інформацію про те, що його син не числиться серед загиблих і поранених і що він знаходиться в списку зниклих безвісти моряків.

"Після моїх спроб уточнити деталі інциденту командир крейсера і його заступник перестали виходити на зв'язок. Я прямо запитав, чому ви, офіцери, живі, а мій син, солдат-строковик, мертвий? Людина, у якої таким підлим чином забрали сина, нічого не боїться!" — сказав Шкребець.

Він додав: "Президент Росії Володимир Путін спочатку заявив, що російські новобранці не братимуть участі в тому, що російський уряд евфемістично називає "спеціальною військовою операцією" в Україні, але Кремль визнав, що участь новобранців у бойових діях розслідується".

=======

Наскільки важливим для Путіна був крейсер "Москва" (відео):