ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

410 тіл знайдено у містах під Києвом. Кличко: "Це геноцид"

Велика Епоха
Мирні жителі, убиті росіянами у Бучі. (Telegram)

Українські прокурори, які розслідують можливі військові злочини, скоєні Росією, виявили 410 тіл у містах під Києвом, і 140 із них було оглянуто, повідомила на телебаченні генеральний прокурор Ірина Венедиктова.

Своєю чергою Володимир Кличко, брат мера Києва Віталія, розмістив у соціальних мережах відеоролик із зображенням Бучі з тілами позаду нього, в якому цивільні особи "були застрелені в голову зі зв'язаними за спиною руками". Це геноцид українського населення”.

Росіяни заперечують, що вони винні в тому, що на вулицях міст, з яких вони пішли, лежать трупи. Міністерство оборони Росії в опублікованій у неділю заяві стверджує, що всі опубліковані українською владою фото та відеоматеріали про "вбивства", скоєні російськими військами в Бучі, є "провокацією" і що ніхто з мешканців Бучі не постраждав від рук російських військ. Росіяни заявили те саме після бомбардування пологового будинку в Маріуполі. Вони дійшли до того, що заявили, що одна з вагітних жінок, чия фотографія з'явилася по всьому світу, насправді була статисткою, яка грає роль. Згодом жінка померла під час пологів, як і її дитина.