ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Польщі іноземні бренди, які працюють у Росії, стикаються з негативною реакцією

Велика Епоха
Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький прибуває до Версальського палацу, поблизу від Парижа, 11 березня 2022 року. (Ludovic Marin/AFP via Getty Images)

Іноземні компанії, які продовжують працювати в Росії, попри міжнародні санкції та загальне засудження, стикаються з реакцією у відповідь у Польщі, де люди все частіше бойкотують ці бренди.

За словами прем'єр-міністра країни Матеуша Моравецького, який посилається на дані уряду, продаж у магазинах таких брендів у Польщі знизився. «Це показує, що прості люди більше, ніж корпорації, розуміють, що нинішні часи виняткові», — сказав Моравецький журналістам 24 березня. «Порядність вимагає вжиття заходів, що призводять до збитків».

Хоча польський прем'єр-міністр не повідомив, які бренди постраждали, французькі компанії, такі як «Леруа Мерлен», мережа магазинів товарів для дому, і «Ашан», мережа продуктових магазинів, зіткнулися з кампаніями бойкоту проти них.

Місцеві організації також вжили заходів проти деяких брендів. Польське радіо, державна компанія мовлення, припинило показ рекламних роликів Leroy Merlin. Найбільша приватна телевізійна мережа Польщі TVN припиняє дію спонсорської угоди, укладеної із французькою компанією.

Після початку війни «Леруа Мерлен» закрила шість магазинів в Україні. Однак 112 магазинів компанії в Росії продовжують працювати, і компанія не повідомляла про плани щодо їх закриття. Магазин Leroy Merlin у торговому центрі Retroville у Києві нещодавно постраждав від бомбардування з боку Росії.

За матеріалами The Epoch Times USA