Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Оригінальні чи аналогові: яким автозапчастинам віддати перевагу

Четвер, 13 січня 2022 року

Рано чи пізно кожному автомобілісту доведеться самому вибирати та купувати запчастини для свого транспорту. Але для початку йому потрібно буде вирішити, які запчастини купувати, адже крім оригінальних існують ще й аналогові та контрафактні.

автозапчастини

Оригінальні запчастини

Оригінальними називаються автомобільні запчастини, які виробляються безпосередньо на заводі компанії, яка випускає автомобілі, або ж за ліцензією на іншому заводі. Це найякісніші запчастини, надійні та мають всі необхідні документи для підтвердження якості. Саме їх найкраще купувати для автомобілів. Величезний асортимент оригінальних запчастин представлений на сайті компанії MOTOALLEGRO.NET https://motoallegro.net/ua/. На його сторінках можна замовити запчастини на Toyota, BMW, Lexus та для автомобілів багатьох інших марок.

автозапчастини

Ось основні ознаки оригінальних запчастин:

  • вони продаються лише у фірмовому пакуванні виробника. Жодних прозорих пакетиків без будь-яких написів, коробок без маркування або "безіменного" пакування;
  • на пакуванні є стікер зі штрих-кодом;
  • на стікері вказаний оригінальний код, що складається з 10 чи 12 цифр.

Аналогові

Такі запчастини можуть випускатися різними підприємствами, серед яких можуть бути партнери виробника автомобілів. Але при виробництві аналогових запчастин можуть використовуватися ті технології, які практикує виробник оригінальних. Тому не можна сказати, що всі аналогові запчастини або однаково хороші або однаково погані. Істина в тому, що вони є різними. У продажу можна знайти як дуже непогану аналогову деталь, яка практично не відрізняється від оригінальної, так і ту, що сильно відрізняється від оригіналу. Звичайно ж, купувати аналогові запчастини та встановлювати їх на авто можна, і це роблять мільйони автовласників. Але вибирати їх потрібно дуже ретельно, бажано разом із досвідченим механіком.

автозапчастини для авто

Контрафактні запчастини

Простіше назвати такі запчастини підробками, і така назва повністю показує їхню якість. Вона дуже низька, що можна побачити навіть при візуальному огляді контрафактної запчастини. На ній можуть бути нерівності, тріщини та напливи, про приховані дефекти і говорити нічого. Підробка має короткий термін служби і може вийти з ладу в найнесподіваніший момент. А це під час їзди може спричинити ДТП. Тому ніколи не купуйте контрафактні запчастини, навіть якщо вони коштують дуже дешево. Їх установка на автомобіль може мати плачевні наслідки.

запчастини на авто

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...