Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

"Харківський антикорупційний центр": цілі та діяльність громадської організації

Вівторок, 9 листопада 2021 року

корупція

Декілька років тому в Україні почала працювати громадська організація "Харківський антикорупційний центр". Її мета — подбати про запобігання корупції та створити для чиновників та політиків таке середовище, в якому участь у корупційних схемах та махінаціях буде невигідною. Оголошення про старт цієї ініціативи відбулося у 2015 році, а у 2016 році організація була офіційно зареєстрована та отримала сформовану команду. Члени організації ставлять своїм завданням активно працювати над викоріненням корупції у Харкові, інших містах та регіонах.

Діяльність "Харківського антикорупційного центру"

Один з основних напрямків роботи — вивчення та перевірка роботи органів влади з метою виявлення корупційних дій. Проводяться розслідування, під час яких перебувають докази злочинної корупційної діяльності політиків та чиновників. Також члени команди організовують та проводять різноманітні майстер-класи для журналістів, чиновників та представників інших громадських організацій. Все це дуже важливо на тлі величезної проблеми, яку створює розвинена корупція країні та її громадянам.

Співпраця з активними громадянами

Організація готова співпрацювати з активними громадянами України, які незадоволені ситуацією з корупцією в країні та хочуть зробити свій внесок у боротьбу з нею. Ті громадяни, які готові викривати корупціонерів та звертати увагу громадськості на їхню злочинну діяльність (у тому числі й за допомогою інтернету), можуть отримати від організації методологічну та інформаційну підтримку. Робота з боротьби з корупцією зосереджується у Харківській області, а також на територіях Луганської та Донецької областей, що знаходяться під контролем української влади.

Метою роботи з активними громадянами є зменшення впливу корупції на їхнє життя. На жаль, з корупцією українці поки що можуть зіткнутися на кожному кроці, вона вражає багато сфер — від медицини та освіти до бізнесу та політики. Ті українці, які живуть чесно і чекають на таку ж чесність від посадових осіб, можуть у будь-який час розпочати співпрацю з цією громадською організацією. Хочеться сподіватися, що з часом таких організацій у країні з'являтиметься дедалі більше, і це допоможе створити несприятливе середовище для хабарників, для яких моральні принципи та порядність є порожнім звуком.

Comments   

загрузка...