ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Франція: 22-річний хлопець помер через кілька годин після першої вакцинації від COVID-19

Велика Епоха
Символічне зображення: педіатр притискає тампон до місця щеплення (Fabian Sommer/dpa/dpa)

На думку батька, в смерті його сина винна вакцина. У відео, опублікованому на Facebook, він висуває серйозні звинувачення проти політики Еммануеля Макрона щодо коронавірусу. Розтин має з'ясувати точну причину смерті.

В Сеті, портовому місті на півдні Франції, на узбережжі Середземного моря, молодий чоловік помер через кілька годин після того, як отримав перше щеплення проти коронавірусу від компанії BioNTech/Pfizer. Йому було всього 22 років.

За словами його сім'ї, їхній син Максим Бельтра помер від щеплення. Влада і суд вважають більш імовірною гіпотезу про смертельну алергічну реакцію.

Максим прожив 9 годин після ін'єкції

У понеділок (26 липня) близько другої години дня Максим отримав своє перше щеплення. За інформацією Le Parisien, о 21:42 була викликана швидка допомога, щоб доставити молоду людину в лікарню. Попри медичне втручання, Максим помер о 23:00. Згідно з газетою Ouest France, прокуратура Монпельє за рішенням суду наказала провести розтин для з'ясування причини смерті.

Фредерік Бельтра, батько молодої людини, у вівторок вранці поділився на Facebook відеозаписом, в якій висловив свій гнів і безпорадність. Він висунув серйозні звинувачення проти уряду президента Еммануеля Макрона, заявивши, що злочинно випускати на ринок несертифіковані вакцини, які "вбивають 22-річних людей в хорошій формі". Він говорив про "корупцію наших еліт" і "пропагандистських ЗМІ", передає RT. Відео було поширене в соціальних мережах, і хештег #maximebeltra швидко поширився. Після цього було кілька коментарів від інших батьків, солідарних з Фредеріком і які поділяють його невдоволення.

Причина смерті - "алергічний шок" при вакцинації

Кажуть, що у Максима була алергія на арахіс, про що він повідомив персоналу перед вакцинацією. Його протримали для спостереження трохи довше звичайних 15 хвилин, а потім відпустили додому.

Алергічні реакції на щеплення від COVID-19 відомі давно. Інститут Пауля Ерліха ще в березні писав, що алергічні реакції можуть виникнути при вакцинації, як і після застосування всіх ліків.

До них відносяться місцеві реакції гіперчутливості, а також, в окремих випадках, важкі, потенційно небезпечні для життя негайні реакції. "Анафілаксія" — це гостра алергічна реакція імунної системи на введення чужорідних білків. Статистична ймовірність розвитку анафілаксії становить від 1 до 10 на 100 000 доз вакцини.

Алергіки не брали участь у випробуванні вакцини від Comirnaty

У травні цього року Інститут доповнив свій звіт, зокрема, наступною інформацією: Для осіб з важкими алергічними реакціями на будь-який інгредієнт від Comirnaty або інших вакцин, немає клінічних даних про переносимості (безпеки) вакцини. Ця група осіб була виключена з реєстраційних досліджень.

Передбачається, що важкі реакції на вакцину Comirnaty можуть бути викликані допоміжними речовинами. Інститут Паула Ерліха пише на своєму сайті, що поліетиленгліколь (ПЕГ) — містять ліпідні наночастинки, які нагадують ліпосоми в ліках, можуть викликати псевдоалергічні реакції. Псевдоалергічні, оскільки клінічний прояв схожий на алергічну реакцію, але викликаний іншим механізмом.

Прокурор з Монпельє, Фабріс Беларжан сказав, що судово-медична експертиза молодої людини, Максима Бельтрам, не обов'язково призведе до точного результату. "Ймовірно, буде потрібно додаткове розслідування", — сказав він в інтерв'ю Franceinfo.

У грудні 2020 року Федерація виробників вакцин Великобританії (MHRA) і Національне управління охорони здоров'я (NHS) застерегли громадян від використання вакцини BioNTech/Pfizer, якщо в минулому у них спостерігалися «значні» алергічні реакції. Однак в наступному місяці ця експертна оцінка була виправлена.


Джерело: The Epoch Times